Öğretmenler için Ücretsiz Canva Pro Hesabı Nasıl Alınır?

ücretsiz Canva Pro
Öğretmenler için Ücretsiz Canva Pro

Canva, birçok öğretmenin kullanabileceği harika bir grafik tasarım aracıdır. Canva Pro, koleksiyonları için daha iyi belgeler hazırlamalarına yardımcı olacak birçok ek özellik sunar. İşte ücretsiz Canva Pro hesabı alabilecekleri bölümler:

  1. Öğretmenlik belgenizi okuyun. Eğitim alanını kanıtlamak için bir öğretmenlik belgesi, öğrenci kimlik kartı veya öğretmen kartı gibi belgeler alın.
  2. Canva Education sayfasına gidin. Canva Education sayfası, koleksiyonları ve öğrencilerini ücretsiz Canva Pro hesabı alabilecekleri bir sayfadır.
  3. Kaydolun. Canva Education fotoğrafına gidin ve kaydolun. Bu adresinizi, adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi ve okulunuzu veya kurumunuzu ziyaret etmesi beklenir.
  4. Doğrulama yapın. Eğitim kanıtınızı doğrulamak için birkaç belge göndermeniz istenebilir. Belgelerinizi yükleyin ve doğrulamayı tamamlayın.
  5. Canva Pro hesabını kullanın. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, toplu Canva Pro hesaplarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hesap, öğrencileriniz için daha iyi hazırlamanız için ihtiyacınız olan tüm düzenlemeye sahiptir.

Bu işlemleri takip ederek, öğreterek ücretsiz Canva Pro hesabına sahip olabilirler ve öğrencilerine daha iyi materyaller hazırlayabilirler.