Öğretmenler Etkileşimli E-Kitaplarını Geliştiriyor

Öğretmenler

Öğretmenler Etkileşimli E-Kitaplar Hazırlıyor 4005 kodlu TÜBİTAK Bilim ve Toplum Yenilikçi Uygulamaları projesidir. Projenin amacı, farklı branşlardan 24 öğretmenin 15 etkinlik üzerinden işbirlikli bir şekilde etkileşimli e-kitaplar geliştirmelerinin sağlanarak “Eğitimciler için Dijital Yeterlikler Çerçevesi’nin” özellikle dijital kaynaklar, öğrenme ve öğretme, değerlendirme ve öğrencileri destekleme yeterlik alanlarına ilişkin becerilerini geliştirmektir.

Proje 25-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların konaklama, iaşe ve kırtasiye giderleri TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Yol giderleri katılımcıların kendilerine aittir.

Projeye TÜM TÜRKİYE GENELİNDE AKTİF GÖREV YAPMAKTA OLAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLERİ BAŞVURABİLİR….Projeye toplam 24 öğretmen katılımcı olarak seçilecektir.

Konaklama yeri Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO, uygulamaların gerçekleştirileceği yer ise yeri ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Eğitim Fakültesi’dir.

Başvuru için https://goo.gl/forms/poAxvewA1bnSPU1h1 linkindeki formun doldurulması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: ekitap-tasarim.weebly.com adresini ziyaret edebilir, ilknur.reisoglu@erdogan.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.