Öğrenen Lider Öğretmen Seminerleri

Öğrenen Lider Öğretmen Seminerlerinin bireysel başvuruları başladı!
İlk etapta Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Sakarya ve Samsun illerinde açılacak olan eğitimlerimize katılabilecek olan okul öncesi, ilkokul, ortaokul öğretmenleri, üniversitelerin Eğitim Fakültelerinde okumakta olan 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve atama bekleyen aday öğretmenler eğitimlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Belirtilen illerdeki eğitimlere başvuruda bulunabilmek için:

adresindeki formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim mekanları ve saatleri kesin kayıt sonrası katılımcılara bildirilecektir.

Hepinizi “Öğretmenin Sınırı Yok” demeye çağırıyoruz.

www.orav.org.tr

Değerli Öğretmenlerimiz,

Öğretmen Akademisi Vakfı olarak 28-29 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul’da vakıf merkezimizde, 5-6 Ekim 2013 tarihlerinde ise İstanbul’da vakıf merkezimizin yanı sıra Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, İzmir, Konya, Sakarya ve Samsun, illerinde Öğrenen Lider Öğretmen” seminerleri düzenlenecektir. Seminer devlet okullarında görevli okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğretmenlerine yönelik ve ücretsizdir. Seminer 09:30 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Seminer sonunda eğitimin tamamına (2 tam gün ) katılan katılımcılarımıza vakıf onaylı katılım belgesi verilecektir. Katılımcı sayısı her grup için maksimum 30’dur.

Seminerimizde, İletişim Becerileri, Sınıf Yönetimi ve Ölçme Değerlendirme konuları atölye çalışmaları şeklinde gerçekleştirilecektir. Eğitim içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitim hikayesi

28-29 Eylül 2013 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimizin 25 Eylül 2013 Çarşamba günü saat 19:00’ a kadar,

5-6 Ekim 2013 tarihlerinde Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Sakarya ve Samsun illerinde gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimizin ise 2 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 19.00’a kadar yandaki formu doldurarak bireysel olarak başvurularını yapması gerekmektedir.

Vakıf adresi:
Öğretmen Akademisi Vakfı
Büyükpostane Cd. Garanti Han No:19 Eminönü-İstanbul
Telefon: 0212 514 90 40