Öğrencilik Halleri Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

İstanbul Ticaret Üniversitesi “Benim En Güzel Halim Öğrenci Halim” temalı ‘Öğrencilik Halleri 🙂 Facebook Fotoğraf Yarışması’ ödülleri kazanan arkadaşlarımıza takdim edildi.

18 gün süren yarışmada 59 fotoğraf en çok ‘like’ı almak için yarıştı. 250 binin üzerinde kişi tarafından ziyaret edilen yarışmada çok ilginç ve eğlenceli öğrenci hallerini anlatan fotoğraflar ortaya çıktı.

Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencimiz Muhammet Salih Karakaşlı, bulaşık deterjanı konularak çalıştırılan çamaşır makinesi ile  3.328 like alarak Apple The New İpad 16 GB Wifi; Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi 1. sınıf öğrencimiz Ceren Aslıhan Sağ, Mehmet Ali Birand’ın sunduğu Genç Bakış programını TV’de izleme çabası ve antenin aldığı şekil ile 2.986 like alarak Asus marka netbook; Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencimiz Eren Budak ‘Öğrencilik Paylaşmaktır’ teması ile 2 kanepeyi birleştirerek uyuyan öğrenciler fotoğrafı ile 2.261 like alarak iPod Touch (4.Nesil) 8GB kazandı.

Ödül kazanan ve katılımcı tüm öğrenci arkadaşlarımızı cesaretleri, özgüvenleri ve yaratıcı bakış açılarından dolayı tebrik ederiz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin