Öğrenciler ve Genç Tasarımcılar, sizleri Metalden Fikirler üretmeye davet ediyoruz!

Öğrenciler ve Genç Tasarımcılar, sizleri Metalden Fikirler üretmeye davet ediyoruz! Tasarım esnekliği ve kolay üretim potansiyeli ile değeri bilinen metale yeni anlamlar katmak için özgün fikirler arıyoruz.

METALDEN FİKİRLER HAKKINDA
Yarışmada amacımız; ilgili bölüm öğrencileri ve genç tasarımcılar ile sanayiyi buluşturmak, sürdürülebilir kalkınma hedefleri ve belirlenen temalar ışığında metalle yenilikçi, özgün, farklı fonksiyonlara ve kullanım alanlarına hizmet edecek tasarımlar üretmek ve bu alanda tasarımı yaygınlaştırmaktır.

Yarışmamız iki aşamalıdır. İlk aşama sonunda ödüllendirilen tasarım fikirlerinin ikinci aşamada tam yetkin üretim tesislerinde mentörler ve uzmanlar eşliğinde prototipi üretilecek ve bu sayede fikirle başlayan süreç nihai ürünlere dönüşecektir.

YAŞAM ALANLARIMIZDA “METAL”
Hem mat hem parlak kullanım sağlayabilmesi açısından birçok ortama uyum sağlayabilen metal malzeme, tasarım esnekliği ve uzun süreli bir dayanıklılık sağlamaktadır. Yaşam alanlarında kullanımı iç mekanlarda ve açık alanlardaki yüzeylerde ya da mimari elemanlarda görülebilir.

Bugün metali günlük hayat pratiklerine ne şekilde entegre edebiliriz? Bu yarışma ile taşınabilecek, esnek kullanım deneyimi sağlayan, modüler, yenilikçi iç mekân ve / veya dış mekânda kullanılabilecek özelliklerde tasarımlar arıyoruz. Tasarlanan ürünleride ana ve görünen malzeme metal olacak şekilde kısmi olarak başka malzemeler kullanılabilir.

https://metaldenfikirler.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fourteen − fourteen =