Öğrenciler için STEM Becerileri Yarışması

Sürdürülebilirlik Yarışması
Okullararası Twin Sürdürülebilirlik Yarışması

Twin Sürdürülebilirlik Yarışması için ön kayıtlar açıldı!

Twin’in sürdürülebilirlik eğitimini tamamla ve öğrendiğin STEM becerileriyle daha iyi bir dünya için sürdürülebilirlik projeleri tasarla!

Öğretmenlerinin yönlendirmesi ve Twin uygulamasındaki eğitim ile, Birleşmiş Milletler 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını öğrenen öğrenciler, dünya için sürdürülebilir çözümler tasarlar ve STEM+A becerilerini uygulamalı olarak kullanırlar. Kazanan takım ve öğretmen, New York’taki Birleşmiş Milletler Genel Merkezinde gerçekleşecek etkinliğe katılmaya hak kazanır.

Öğrenci takımları sürdürülebilirlik projeleri tasarlar. Mentor öğretmenlerinin yönlendirmesi ve Twin mobil uygulamasındaki içerikleri kullanarak, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını öğrenir ve dünya için sürdürülebilir çözümler tasarlamak ve projelendirmek için STEM+A becerilerini uygulamalı olarak kullanırlar.

Ekipler, tercih edilen herhangi bir STEM kitini veya robotik araçlarını kullanabilir ve bir yetişkin mentorun rehberliğinde çalışabilir. Her öğretmen sınırsız sayıda öğrenci takımına mentorluk yapabilir. Her yarışma sezonu 3 ay sürer ve ilk sezon 1 Kasım’da başlar. Okullar ve öğretmenler için son başvuru tarihi 15 Ekim’dir.

Kazanan takım ve mentor öğretmen, New York’taki Birleşmiş Milletler Genel Merkezinde gerçekleşecek etkinliğe katılmaya hak kazanacak.

Fiyat: Ön kayıt özel 450$ (200 öğrenciye kadar)
Ön kayıt için son gün: 15 Ekim 2022 (Ön kayıt sonrası 600$)

Görevin: Twin’in 3 aylık sürdürülebilirlik eğitimini tamamla ve STEM becerileriyle daha iyi bir dünya için sürdürülebilirlik projeleri tasarla!

Öğrenciler, öğretmenlerinin yönlendirmesi ve Twin mobil uygulamasındaki içerikleri kullanarak, Birleşmiş Milletler 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını öğrenir ve dünya için sürdürülebilir çözümler tasarlamak ve projelendirmek için STEM+A becerilerini uygulamalı olarak kullanırlar.

Ekipler, tercih edilen herhangi bir STEM kitini veya robotik araçlarını kullanabilir ve bir yetişkin mentorun rehberliğinde çalışabilir. Her öğretmen sınırsız sayıda öğrenci takımına mentorluk yapabilir.

Detaylar için https://www.twinscience.com/tr/competition

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

twenty − thirteen =