Öğrenciler arası Siber Zekâ Bilgi Yarışması Kazananları

Bilgi Yarışması
Siber Zekâ Bilgi Yarışması

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından organize edilen 20 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Siber Zekâ Bilgi Yarışması’nda başarı gösteren çocuklarımızı, emeği geçen öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ederiz.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin, siber güvenlik alanında eğitim ve farkındalık faaliyetleri çalışmaları kapsamında düzenlediği Siber Zekâ Bilgi yarışması…

Tüm Türkiye’den yoğun katılımın gerçekleştiği ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması’nın sonuçları açıklandı.

Tüm Türkiye’den yoğun katılımın gerçekleştiği ilkokul, ortaokul ve liseler için düzenlemiş olduğumuz Siber Zekâ Bilgi Yarışması geçtiğimiz günlerde tamamlandı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı yarışmanın kazananları belli oldu. 10 sorunun tamamını en kısa sürede tamamlayan ilkokul ve ortaokul kategorisinde ilk 100, lise kategorisinde ise ilk 50 öğrencimiz listeye girmeye hak kazandı. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür eder, başarı dolu bir eğitim dönemi temenni ederiz.

1 milyonun üzerinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisinin katıldığı Siber Zekâ Bilgi Yarışması’nın kazananlar

İlkokul Grubu kazanan listesi

Ada Polat Ankara Ahmet Andiçen İlkokulu
Erva Tuana Ünal Van Adnan Menderes İlkokulu
Emirhan Çalık Kastamonu Taşköprü Atatürk İlkokulu
Kerem Hüseyin Ağırman Erzurum Toki İlkokulu
Mina Dağlı Balıkesir Şeker İlkokulu
Emir Tuna İstanbul Nurullah Baldöktü İlkokulu
Yusuf Aydoğan Konya Selçuk İlkokulu
Zeren Yörük Aydın Valiler İlkolulu
Ela Kaya Gaziantep Yunus Emre İlkokul
Muhammed Ekrem Çetinkaya Konya Beyşehir Gazi İlkokulu
Aselya Güneş Kiraz Adana Ulubatlı Hasan İlkokulu
Zümra Suden Ata Çankırı İstiklal Yolu İlköğretim Okulu
Eylul Kara Ankara Gazi Mete İlkokulu
Esma Göymen Siirt Fatih İlkokulu
Zeynep Yılmaz Kayseri Cemil Baba İlkokulu
Hüseyin Erişkin Gaziantep Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
Talha Kalaağası Adana Edebali İlkokulu
Efsun Ok Kocaeli Yenimahalle İlkokulu
Akın Alpay Ankara Tuzluçayır İlkokulu
Elif Su Çetin Van Mevlana Halit İlkokulu
Enis Açıkgöz Aksaray Cumhuriyet İlkokulu
Hatice Sima Kendir İstanbul Gazikent İlkokulu
Umut Cankaya İstanbul Halide Edip İlkokulu
Ömürcan Aksoy İstanbul Neşe Sever İlkokulu
Eren Tutus Istanbul Kocamustafapasa İlkokulu
Zehra Aytaç Ankara Şehit Mustafa Yiğitalp İlkokulu
Dilara Demirtaş Samsun Aydın Teknecik İlkokulu
Yaren Karatana Ankara Arif Nihat Asya İlkokulu
Yavuz Selim Yılmaz Konya Aliye Hüseyin Tekbaş İlkokulu
Lale Yiğit Gaziantep Sehit Ömer Kılıçoğlu İlkokulu
Eymen Emir Karadağ Gaziantep Şehit İsmet Kayar İlköğretim Okulu
Damla Feyza Türkücü Ankara Nebahat Keskin İlköğretim Okulu
Selcen Tuna Erdoğan Gaziantep Zekeriya Konukoğlu İlkokulu
Bilge Zeynep Pazarcı Gaziantep Beykent İlkokulu
Yüsra Çavdar Gaziantep İmam Çoban İlkokulu
Yusuf Öztürk Tokat Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu
Can Karadağ Ankara Sincan İlkokulu
Sümeyye Nasır Van Fevzi Şengül İlkokulu
Neva Selen Menteşe Kocaeli Mimar Sinan İlkokulu
Zeynep Büşra Çalışkan Tokat Yavuz Selim Naci Giray İlkokulu
Esma Nur Demir Gaziantep Dr. Nilüfer Mustafa Özyurt
Mehmet Eren Erim Denizli Pusulam Koleji
Selin Ece Ateş İskenderun Emel Akçay İ.O
Ege Alkın Şen Trabzon Boztepe İlkokulu
Fatıma Zehra Aktekin Elazığ Hilalkent İlkokulu
Muhammed Ali Doğan Ankara Halit Fahri Ozansoy İlkokulu
Mehmet Egemen Tunçel Ankara Ihsan Selahattin Aras İlköğretim Okulu
Nehir Kestek Kestek Ramazan Yaman İlkokulu
Rabia Şeker Köksal Gebze Yunus Emre İlkokulu
Ismaıl Kol Afyonkarahisar Yesilciftlik İlkokulu
Mesut Demir İzmir Mustafa Reşit Paşa İlkokulu
Melek Değirmen Ankara Gülten Kösemen İlkokulu
Beren Ayrı İstanbul Fatih İlkokulu
Kevser Buğlem Dik Elazığ 24 Kasım İlköğretim Okulu
Yasin Alver Diyarbakır Huzurevleri İlkokulu
Aylin Aksu Ordu Merkez İlkokulu
Zeynep Ay Ankara Arjantin İlkokulu
Yusuf Şahin Adıyaman A.C Yamazaki İlkokulu
Ahmet Emin Balaban İstanbul Nurettin Topçu İlkokulu
Musa Buğu Bingöl Şehit Mustafa Gündoğdu
Ecrin Ela Kaya Gaziantep Mavikent İlkokulu
Cemre Durmaz İstanbul Gülizar Zeki Obdan İlkokulu
Eslem Kutucu Ankara Keçiören Mevlana İlkokulu
Abdulsamet Aras Istanbul Hasanpaşa İlköğretim Okulu
Elif İstanbul Aytaç Kocaeli Kocatepe İlköğretim Okulu
Berra Hacer Çelik İstanbul Zübeyde Hanım İlkokulu
Betül Altınkaynak Bursa Can Aydın İlkokulu
Deniz Pıçak Kahramanmaraş Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu
Zeynep İnanç Gaziantep Karataş İmkb İlkokulu
Mustafa Gökhan Dindar Gaziantep Nesrin Mehmet Abar İlkokulu
Berfin Koç Adana Mehmetçik İlkokulu
Zeyneb Serra Kibar Trabzon Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
Yağmur Şahin Isparta Salur Şehit Durmuş Ali Durmaz İlköğretim Okulu
Hilal Ecrin Aybaş Kahramanmaraş Cahit Zarifoğlu İlkokulu
Emirhan Yıldırım Antalya Sarılar İlkokulu
Rahel Can Adana Şehit Ertan Tokuş İlkokulu
Zehra Boyraz Konya Toki İlkokulu
Memiş Efe Demir Kahramanmaraş Mado Kadriye Kanbur İlkokulu
Arda Cömert Tekirdağ Marmaracık İlkokulu
Bilal Aktuğ Tanış Konya İbrahim Yapıcı İlkokulu
İhsan Aras Lalık Gaziantep Cemil Alevli İlköğretim Okulu
Ecrin Ertuğran Bursa Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu
Busenur Yaman Kocaeli Darıca Kazımkarabekir İlkokulu
Berat Beşaltı Şanlıurfa İmkb İlkokulu
Asil Mete Akdağ Uşak Emine Niyazi Deveci İlkokulu
Nisanur Köybaşı Antalya Gülveren İlkokulu
Ahu Belinay Alış İstanbul Eyyüp Genç İlkokulu
Mehmet Alaca Balıkesir Seyitonbaşı İlkokulu
Medine Ünlü Karaman Lale İlkokulu
Serkan Eringin İstanbul Dede Korkut İlkokulu
Azra Şiap İstanbul Mustafa Itri İlkokulu
Elif Bulut Bilecik Necip Fazıl Kısakürek
Umut Yiğit Ankara Vehbı Dincerler İlköğretim Okulu
Buglem Karakula Elâzığ Sehit Mehmet Akpinar İlköğretim Okulu
Elif Eylül Akça İstanbul Abdurrahman Gazi İlköğretim Okulu
Hazal Baş İzmir Eski İzmir İlköğretim Okulu
Ümmü Gülsüm Koçak Sivas Kızılırmak İlkokulu
Belis Ecrin Tencireci İzmir Hasbi Şengül İlkokulu
Mehmet Talha Çoruk Aksaray Emlak Kredi İlkokulu
Emir Çalı Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

Ortaokul Grubu kazanan listesi
Esma Nur Kılınç Adıyaman Şehit Recep İnce Ortaokulu
Bengü-Yalçın İstanbul Kazım Karabekir Ortaokulu
Ömer Eren Şentürk Bursa Nuri Erbak Ortaokulu
Şervan Ahmed Batman Hürriyet Ortaokulu
Eylül Sena Cinel Trabzon Bener Cordan Ortaokulu
Yiğit Karakulak Sakarya Paris Ortaokulu
Mustafa Alp Öncü Nevşehir Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu
Bedirhan Yılmaz Bursa Musa Fırat Coşkun Ortaokulu
Muhammed Latif Kaptanoğlu Batman Sabancı Ortaokulu
Furkan Solak Osmaniye Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu
Zeynep Çetinkaya Mersin Şehit Şükrü Ünlü Ortaokulu
Melek Bozkurt Şanlıurfa Şehit Seraceddin Aktaş Ortaokulu
İbrahim Karakaya Çorum Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu
Emine Özbaş Isparta Halıkent Ortaokulu
Ahmet Emir Başarol İstanbul Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu
Aişe Zehra Akgün İstanbul Şehit Öğretmen Hamit Sütmen Ortaokulu
Buse Bolat İstanbul Mahir İz Ortaokulu
Burak Baysal Zonguldak Cumhuriyet Orta Okulu
Başak Ordo Kars Şeyh Şamil İmam-Hatip Ortaokulu
Ardıl Tunç Diyarbakır İmkb Hatat Hamid Aytaç Ortaokulu
Nevin Derinsu Iğdır Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu
Musab Memiş Mardin İstiklâl Ortaokulu
Ahmet Eren Yanık Erzurum Yıldızkent İmkb Ortaokulu
Mustafa Aydilek Konya Konya Selçuklu Ahmet Haş Haş Ortaokulu
Nezaket Taş Bursa Mudanya Atatürk Ortaokulu
Zeynep Reyyan Şahin Sivas Sivas Kangal İmam Hatip Ortaokulu
Muhammet Ali Baytar Van Tuşba Ortaokulu
Zeynep Betül Bilen Hatay Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
Esma Atça Şanlıurfa Dumlupınar Ortaokulu
Rana Durmuş İstanbul Emine Sabit Büyükbayrak Ortaokulu
Özge Albayrak İstanbul 60.Yıl Sarıgazi Ortaokulu
Burak Güzel İstanbul Yavuz Selim Ortaokulu
Göktuğ Kuzey Kuz Sivas Batı Koleji İlkokulu
Muhammed Enes Yılmaz Konya Seyit Ulugülyağcı İmam Hatip Ortaokulu
Kayra Balıtatlı İstanbul Bahçeşehir Koleji Ataşehir
Elif Teke İstanbul Nişantepe Ortaokulu
Mustafa Çetin Uşak Mehmet Emin Hoşgör Ortaokulu
Azranur Öç Batman Tp Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Nehir Hacıköylü Muğla Bahçeşehir Dalaman Ortaokulu
Fatma Vesile Gürbüz Afyonkarahisar Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Bölge Ortaokulu
Selin Yıldız İstanbul Cumhuriyet Ortaokulu
Eren Nemli Trabzon Yol-İş Sendikasi Ortaokulu
Yusuf Taha Arıcı İstanbul Plevne Ortaokulu
Eda Gazioğlu Yalova Şehit Ahmet Uzun Ortaokulu
Mehmet Ayaz Gül Adana Şehit Mehmet Fatih Ongun Ortaokulu
İlyasemir Uzan İstanbul Şehit Hüseyin Kısa Ortaokulu
Yusuf Sait Erilli İstanbul Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu
Enver Çalışkan Kuşadası Söke Sınav Koleji
Ceylin Ulupıar Çankrı Mehmetçik Ortaokulu
Halil Karatoprak Erzurum Sınav Koleji
Ahmet Yasir Karaca Nevşehir Mehmet Avlanmaz İmam Hatip Ortaokulu
İrem Nur Altun Malatya Barguzu Ortaokulu
Bedirhan Tahsinoğlu Muş Bulanık Kırkgöze Ortaokulu
Mehmet Nuri Gürbüz Osmaniye Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu
Nurcan Bakırcı Batman Atatürk Ortaokulu
Yusuf Atalay Şimşek Sivas Özel Sivas Bahçeşehir Ortaokulu
Yiğit Bertu Demirel İstanbul Prof. Dr. Fuat Sezgin Ortaokulu
Özgür Gökmen Günhan İzmir Fevzi Çakmak Ortaokulu
Berfin Karakaş Erzurum İnkılap Ortaokulu
Tuğçe Nur Ekici Malatya Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Büşra Güleşce İstanbul Nun Okulları
Muhammed Miraç Can Diyarbakır Atatürk Ortaokulu
Yusuf Yusufoğlu Gaziantep Adil Teymur Imam Hatip Ortaokulu
Ecrin Aylin Yavuz Bursa Nilüfer/Fethiye Ortaokulu
Azra Akkuş Konya M.Ali Atiker İmam Hatip Ortaokulu
Nazlıhan Çoban Diyarbakır Çelebi Eser Ortaokulu
Burhan Sedat Pekşen Denizli Havva-Süleyman Yağlıca Ortaokulu
Nilsu Turan Zonguldak Kozlu Ortaokulu
Nisanur Kurtboğan Kayseri Şıh Mehmet Gazioğlu Ortaokulu
Selma Ceylin Talayman Burdur Hüseyin Türker Ortaokulu
Bulut Aydoğan Ankara Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu
Ceylin İrem Küçük Ankara Gülhane Ortaokulu
İrem Kayıkçıoğlu Trabzon Yol İş Sendikası Ortaokulu
Yiğit Kocatürk Konya Dumlupınar Ortaokulu
Yağmur Alıç Sakarya Ekrem Oba Ortaokulu
Nurgül Kaya İstanbul Abdurrahman Gazi İmam Hatip Ortaokulu
Berra Fidan Afyonkarahisar Mareşal Fevzi Çakmak Orta Okulu
Yusuf Kaya İstanbul Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
Arda Özden Sakarya Mithatpaşa Ortaokulu
Aras Yiğit Karadeniz Gaziantep Kaşıbeyaz Ortaokulu
Zeynep Çağırtekin Diyarbakır Ergani Ortaokulu
Ecrin Bostan İstanbul Capitol Ortaokulu
Hamza Oğuz Batman Gültepe Ortaokulu
Beyza Karayılan Gaziantep Halil Meziyet Bildirici Ortaokulu
Yusuf Çağrı Tunç Samsun Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu
Mehmet Ali Tamer Malatya Şehit Seracettin Kılınç İmam Hatip Ortaokulu
Muhammed Fatih Yılmaz İstanbul Dedekorkut İmam Hatip Ortaokulu
Sudenaz Aydin Elazığ Fatih Ortaokulu
İrem Alver Batman Fatih Ortaokulu
Evin Berraksu Adıgüzel Ağrı İmkb Gazi Ortaokulu
Batu Kurtuluş İstanbul Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama
Merkezi Ortaokulu
Yunus Adıgüzel İstanbul Emir Sultan Ortaokulu
Hayrunnisa Özel İstanbul Güngör Tekiner Ortaokulu
Beril Yiğit Hatay Özel Doğuş Ortaokulu
Bahoz Baran Aslan Adana Kasım Sacide Ener Ortaokulu
Ayşe Özdişli Mersin 24 Kasım Ortaokulu
Burak Aydın Isparta Ülkü Ortaokulu
Zeynep Erva Mızrak Karabük Emek Ortaokulu
İlter Duru Uc Tunceli Şehit Cumhuriyet Savcısı Murat Uzun
Ortaokulu
Ercan Şahin Kahramanmaraş Elbistan Şehit Er Cuma Potuk YBO

Lise Grubu kazanan listesi
Doğukan Davut Tüfek İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
Haldun Bulut Bitlis Bitlis Anadolu Lisesi
Salim Eren Kaya Konya Profesyonel Eğitim Fen Lisesi
Ahmet Kaan Avcı Zonguldak Zonguldak Merkez Fen Lisesi
Zehra Yılmaz Batman Kozluk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Enes Durukan Kayseri Bahçeşehir Koleji Kayseri
Mehmet Sarak İstanbul Hacı Bektaş Veli Anadolu Lisesi
Mustafa Yaşar Bursa Bursa Erkek Lisesi
Talha İskender Trabzon Araklı Saffet Çebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Irmak Durmaz İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi
Esma Dilara Yeşilbağdan Şanlıurfa Şanlıurfa Anadolu Lisesi
Ömer Özbek İstanbul E.C.A Elginkan Anadolu Lisesi
Murat Hüseyin Yetim Mersin Erdemli Anadolu Lisesi Erdemli
Fahrican Çevik Bursa Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve
Teknik Anadolu Lisesi
Semih Arda Akbulut Ankara Aydınlıkevler Anadolu Lisesi
Nisanur Yıldız İstanbul Recep Güngör Anadolu Lisesi
Kübra Eriş Gaziantep Servi Erdemoğlu Mesleki Ve Teknik Kız Anadolu Lisesi
Bahar Özdoğan Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi
Berhan Numan Alıcı Kayseri Özel Erciyes Anadolu Lisesi
Mert Kırlıoğlu Bolu Bolu Atatürk Anadolu Lisesi
Oğuz Emirhan Öcal Ankara Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Kampüsu
Gül Sönmez Kars Kars Fen Lisesi
Mehmet Fırat Aydın İstanbul Dede Korkut Anadolu Lisesi
Mücteba Enes Kapusuz Batman Eyüp Aygar Fen Lisesi
Bahar Çetin Bursa Gazı Anadolu Lisesi
Ahmet Hakan Bağcı Mersin Sesim Sarpkaya Fen Lisesi
Yusuf Devran Karaçay İstanbul Rosvita – Timur İmrağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Enes Durmuş Bolu Gerede Fen Lisesi
Esra Okur İstanbul Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesi
Mert Kemal Küreci Balıkesir Bursa Tofaş Fen Lisesi
Rüveyda Öztekin Gaziantep Vedat Topçuoğlu Anadolu Lisesi
Abdüssamed Doğan İstanbul Ayazağa Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıldıray Ateş Balıkesir Edremit Anadolu Lisesi
Muhammet Şahin Adibaş Zonguldak Zonguldak Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam
Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu
Ege Ertekin Sakarya Eyyüp Genç Fen Lisesi
Yasin Çakır İstanbul Ayazağa Anadolu İmam Hatip Lisesi
Pınar Palalı Niğde Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi
Ekin Çetin İzmir Güzelbahçe Bahçeşehir Anadolu Lisesi
Ahmet Aydın Adana Mobil A.Ş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Havin Engin Hakkari Şemsettin Onay Anadolu Lisesi
Ekin Sanem Özkan Ankara Mehmet Doğan Fen Lisesi
Furkan Yalçın Kocaeli Mimar Sinan Anadolu Lisesi
Mustafa Bora Tanyer Ankara Yükselen Koleji
Melike Selin Nayiş İzmir Konak Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Kerem Gözaçan Gaziantep Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi
İsa Beytullah Cepe Samsun Bafra Kızılırmak Anadolu Lisesi
Muhammed Pamuk Diyarbakır Yeni Ekin Koleji
Fatma Doğan İzmir Haldun Koşay Anadolu Lisesi
Ahmet Faruk Yılmaz Mersin İçel Anadolu Lisesi
İhsan Mert Saraçoğlu Kahramanmaraş Atatürk Anadolu Lisesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin