ODTÜ Kariyer Fuarı

Kariyer Fuarı
Kariyer Fuarı

ODTÜ Kariyer Fuarı 22-26 Mart tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenleniyor.

Fuar etkinlikleri yalnızca ODTÜ öğrencilerinin ve mensuplarının katılımına açıktır. Öğrenciler etkinlik linklerine giriş yapmak istediklerinde karşılarına çıkan ekrana ODTÜ sistemlerinde kullandıkları kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak giriş yapabilirler. Etkinliğe katılmak isteyen mezunlarımız aşağıda yer alan formu doldurarak fuar etkinliklerine katılım gösterebilirler.

ODTÜ Kariyer Fuarı her akademik yıl içerisinde iki kez ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nin Büyük ve Küçük Fuaye alanlarında gerçekleştirilmektedir. 1999 yılından beri her akademik yıl içerisinde iki kez ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nin Büyük ve Küçük Fuaye alanlarında gerçekleştirilen ODTÜ Kariyer Fuarı’nı, bu yıl ilk kez çevrim içi olarak gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Yılda ortalama 50 ile 60 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğimiz, 3000’den fazla öğrenci ve mezun tarafından ziyaret edilmektedir. Katılımcı firmalar ziyaretçilerimizle birebir görüşme, staj ve iş pozisyonlarını onlara tanıtma ve kendilerinin özgeçmişlerini değerlendirme fırsatı bulmaktadırlar.

Aklınızda Bulunsun!

Bu fuara gelirken:

Katılımcı firmalar için oluşturan web sayfalarına göz atmanızı,
Online olarak paylaşabilecek güncel özgeçmiş dokümanınızı oluşturmanızı,
Firmalara soracağınız soruları önceden hazırlamanızı,
Program takvimini, firma aktivitelerini ve diğer etkinlikler ilginizi çekenleri takviminize not ederek fırsatları kaçırmamanızı,
Sıkça sorulan sorulara göz gezdirmenizi öneririz.

kariyerfuari21.metu.edu.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

2 + 1 =