ODTÜ İşletme Topluluğu Liderlik ve Kariyer Zirvesi

Kariyer Zirvesi
Kariyer Zirvesi

Türkiye’nin sayılı prestijli etkinliklerinden biri olan Liderlik ve Kariyer Zirvesi bu sene çeşitli sektörlerden üst düzey yöneticilere, alanında uzman konuşmacılara ve zengin bir fuaye alanına ev sahipliği yapacak.

ODTÜ İşletme Topluluğu Liderlik ve Kariyer Zirvesi’ni 1-2-3 Mart’ta Gerçekleştiriyor!
31 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu, Liderlik ve Kariyer Zirvesi’ni 1-2 Mart 2024 tarihlerinde yüz yüze, 3 Mart 2024 tarihinde liderlikvekariyer.com adresinde online bir biçimde gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Liderlik ve kariyer alanlarına ilgili katılımcılarla alanında uzman konuşmacıları bir araya getirildiği etkinliğe geçtiğimiz yıllarda Furkan Korkmaz, Hakan Baş ve Mansur Yavaş gibi birbirinden değerli isimler konuk oldu. Bu yıl ise Mert Vidinli, İdil Yazar ve Sinan Yaman gibi isimleri ağırlıyoruz. Her yıl yaklaşık 900 katılımcıya ev sahipliği yapan Liderlik ve Kariyer Zirvesi bu sene 1-2-3 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıların, Türkiye’nin önde gelen CEO ve genel müdürlerinin tecrübelerini dinleyebileceği Liderlik ve Kariyer Zirvesi, katılımcıların kendilerini bireysel anlamda geliştirmelerine katkı sağlıyor.

https://www.liderlikvekariyer.com