ODTÜ 17.Yönetim ve Mühendislik Günleri

ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından 17’nci kez gerçekleştirilecek olan Yönetim ve Mühendislik Günleri (YMG) için geri sayım başladı. 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğin teması “Dijital Dönüşüm” olarak belirlendi.

Oturumların yanı sıra şirket standları ve eğlenceli etkinliklerin yer alacağı bir fuaye alanının da katılımcılara açık olacağı YMG geçen yıl olduğu gibi bu yıl da engelsiz bir etkinlik olacak: Etkinlik, işitme engellilerin de yararlanabilmesi için, oturumlarını bir eğitmen aracılığıyla işaret diline çevirecek. Katılımcılardan etkinliğe beraberlerinde eski kitaplarını da getirmelerini isteyen ODTÜ Verimlilik Topluluğu, etkinlik süresince toplayacağı bu kitaplarla bir ilköğretim okuluna kütüphane yaptıracak.

Oturumlarda TOFAŞ, BOSCH, TEB, GARANTİ, ECZACIBAŞI, ŞİŞECAM, UNILEVER, GENERAL ELECTRIC, ALTINYILDIZ CLASSICS, P&G, BAT, PHILIP MORRIS gibi şirketlerden üst düzey yöneticiler bizlerle olacak. Dreamstalk kurucusu Semih Yalman da etkinlikte bize katılacak.

Belirli sayıda oturuma katılan konukların birer sertifikayla ayrılacakları 17. YMG’ye katılım ücretsiz. 1500’ü aşkın kişinin katılımının beklendiği etkinlikle ilgili detaylı bilgiye http://ymg.odtuvt.org.tr/ adresinden ve “Yönetim ve Mühendislik Günleri” Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

SPONSORLARIMIZ

-Platin Sponsor: TOFAŞ

-Stratejik Partner: BOSCH

-Altın Sponsor: TEB

-Gümüş Sponsor: MARS LOJİSTİK

-Gümüş Sponsor: ECZACIBAŞI

-Gümüş Sponsor: TEKFEN

-Bronz Sponsor: ŞİŞECAM

-Moda Sponsoru: ALTINYILDIZ