NEXT LEVEL MAYISTA HEM EĞLENDİRECEK HEM KAZANDIRACAK

Ankara’nın buluşma noktası Next Level, mayıs ayında da Ankaralıların vazgeçilmezi olacak. Anneler Günü ve 17-18-19 Mayıs’ta hediye çekleriyle ziyaretçilerine alışveriş fırsatları sunacak Next Level Alışveriş Merkezi, 17 Mayıs’ta iki yıldır Ankara’da konser vermeyen Kenan Doğulu’yu ağırlayacak.
Next Level Alışveriş Merkezi, 11 Mayıs Anneler Günü nedeniyle, 10-11 Mayıs tarihlerinde tüm markalardan toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Kaff, Boris Diamond, Gülaylar, So Chic, Pandora ve Zen markalarında geçerli olacak 100 TL değerinde hediye çeki verecek. Next Level Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle de 17, 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde farklı etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Söz konusu tarihlerde toplamda 250 TL’lik alışveriş yapan müşterilerine genç giyim mağazalarında geçerli olacak 100 TL’lik hediye çeki verecek Next Level Alışveriş Merkezi, 18 Mayıs’ta AVM içinde sürpriz etkinlikler gerçekleştirecek. Next Level Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs’ta ise tüm Ankaralıların davetli olduğu Bayrak Yürüyüşü’ne ev sahipliği yapacak.
Kenan Doğulu Ankara’ya geliyor
Next Level Alışveriş Merkezi 17 Mayıs’ta iki yıldır Ankara’da konser vermeyen Kenan Doğulu’yu ağırlayacak. Next Level Alışveriş Merkezi ön peyzaj alanında gerçekleşecek ve tüm Ankaralılara açık olacak halk konseri saat 21.00’da başlayacak.
Next Level Alışveriş Merkezi’nin sosyal medya mecraları üzerinden gerçekleştirilen ve 15 Mayıs’ta sona erecek kampanyayla da üç kişiye Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı sunacak. Next Level Alışveriş Merkezi’nin sosyal medya mecralarında “Neden Kenan Doğulu ile sen tanışmalısın?” sorusuna cevap veren ve fotoğrafını paylaşan üç şanslı kişi konser öncesinde Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı yakalayacak.