Nesnelerin Nabzını IoT EurAsia’da Tutun!

Nesnelerin Nabzını IoT EurAsia’da Tutun!

Etkinlik Kayıtları Devam Ediyor!

10 Nisan 2018 tarihinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan IoT EurAsia Üst Düzey Yöneticileri ve Sektör Profosyonellerini, uluslararası konuşmacılar, en yenilikçi ve ilgi çekici fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefliyor.

IoTEurAsia ‘Adım Adım Nesnelerin İnterneti’, ‘IoT Platformları ve Connectivity İncelemesi’, ‘Nesnelerin İnternetini Güvenceye Almak: Veri Analizi’ ve ‘Endüstri Liderleri Tarafından Yapılacak Vaka Analizi olmak üzere toplam 4 oturumdan oluşmaktadır.

Siber güvenlik tehditlerinin ve nesnelerin interneti aracılığı ile alınan kimlik bilgileri ile nasıl bir geleceğin planladığı ve bu konu ile ilgili regulasyonların konuşulacağı IoTEurAsia, ilgi çekici içerikleri ile Sektör Profosyonellerine, IT yöneticlerine, CIO’lara CEO’lara göz kırpıyor olacak.

Enerjiden Sağlığa, Üretimden Ulaşıma Kamudan Finansa kadar geniş bir sektör yelpazesine sahip olan zirvede, son teknoloji trendler workshop ve seminerlerle detaylı bir şekilde incelenecektir.

Vaka analizlerinin yapılacağı, iki yönlü iletişimin hedeflendiği yuvarlak masa toplantıları ise zirvenin en ilgi çeken içeriklerinden.

Türk Telekom‘un Ev Sahibi Operatör Sponsorluğu ile birlikte Icron, Ankaref, Google Cloud, DataMarket, Triomobil, Skysens, MNG Kargo, Ironman Consulting, Software AG, Turksat gibi firmaların sponsorlukları ile IoTEurAsia hayata geçirilmektedir.

Konferansta buluşabileceğiniz firmalar arasında; ING, BNP, DenizBank, GE Power, Enerjisa, TUPRAS, Mercedes Benz Daimler,TOFAS, MAN, LC Waikiki, Nestle, Carrefour…

IoTEurAsia konuşmacıları ile yaptığımız röportajları okumak için: http://iot-eurasia.com/March2018_IoTBulletin.html

10 Nisan Salı günü Hilton Bosphorus’ta gerçekleştirilecek IoTEurAsia için 30 Mart sergi alanları rezervasyonu, 6 Nisan kayıtlar için son gün olacaktır.

Etkinlikte görüşmek üzere…

IoT EurAsia: Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, Nesnelerin İnterneti konusunda sektörün lideri simleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası bir platformdur.

Daha fazla bilgi almak için: www.iot-eurasia.com