Muğla Bilim Şenliği 2012

“4. Bilim Şenliği” Ve “Muğla Eğitimde İyi Örnekler Projesi” Etkinliklerine Katılan Öğrenci Ve Öğretmenler Ödüllendirildi “4. Bilim Şenliği” altında ulusal ve uluslar arası alanda dünya çapında ve Türkiye genelinde düzenlenen proje yarışmalarında İlimizi başarılı çalışmalarıyla temsil etmiş dereceye giren okullarımızın öğretmen ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.
“4. Bilim Şenliği” altında ulusal ve uluslar arası alanda dünya çapında ve Türkiye genelinde düzenlenen proje yarışmalarında İlimizi başarılı çalışmalarıyla temsil etmiş dereceye giren okullarımızın öğretmen ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi. Öğretmen ve öğrencilere plaketlerini Muğla Valisi Fatih ŞAHİN ve İl Milli Müdürü Zekeriya ÇINAR verdi.

“Muğla Eğitimde İyi Örnekler Projesi”nin İlimizde derece kazanmış iyi örneklerin sahibi öğretmenlerine ise plaketlerini; Vali Yardımcısı Mestan YAYMAN, İl Emniyet Müdürü Kadir AY, Çalışma ve İş-Kur Müdürü İlyas SARIYERLİ verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin