Mondi Kutu Kutu Proje Tarihi Uzatıldı

“Kutu Kutu Proje Tasarım Yarışması” için başvuru süresi uzadı!
“Tasarım tutkunuysanız hemen projenizi oluşturun ve 13 Mayıs’a kadar bize gönderin… Tasarımlarınızı raflara taşıyalım! “
Oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçilerinden Mondi Tire Kutsan, bu yıl ilkini düzenlediği Kutu Kutu Proje Tasarım Yarışması ile üniversite öğrencilerine yaratıcı ruhlarını harekete geçirerek, sektörü ileri taşıyacak fikirleri ile geleceğin tasarımlarına yön verme fırsatı sunuyor.

Endüstriyel tasarımla ilgilenenler varsa Mondi Tire Kutsan, Kutu Kutu Proje Tasarım Yarışması düzenliyor. “Rafa Hazır Ambalaj” konsepti ile yaratıcılık eğitimi veren üniversitelerde okuyan lisans öğrencileri yarışmaya katılabiliyor.

Güzel Sanatlar, Mimarlık ve Tasarım fakültelerinde eğitim alan lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın son proje teslim tarihi ise 13 Mayıs 2011’e ertelendi.

Tasarım ve yenilikçi olma kültürünü ambalaj tasarımı ile özdeşleştirerek günlük hayatımıza; farklı, yeni, estetik ve kullanışlı ambalajlar ve yeni fikirler kazandırmayı amaçlayan yarışmanın ödülleri de harika.

Yarışma neticesinde birinci olan proje İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde “Tasarım Kültürü ve Yönetimi” Sertifika Programı Eğitimi ile ödüllendirilecek. İkincilik ödülü alan proje Apple Mac Book, üçüncü olan proje ise Apple I-Pad kazanacak. İlk üç proje, Mondi Tire Kutsan fabrikalarından birisinde staj imkanı da elde edecek.

İlgilenenler için;
www.kutukutuproje.com