Mobilite Türkiye

Uzayın Keşfi ve Yönetimi Topluluğu
Mobilite

Hacettepe Üniversitesi Uzayın Keşfi ve Yönetimi Topluluğu (HacettepeMEC) bünyesinde gerçekleştirilecek olan Mobilite Türkiye 2021, “Geleceğe Dönüş” temasıyla 26-28 Mart 2021 tarihlerinde Zoom / Youtube Live ortak yayınıyla sahne alacak.

Mobilite Türkiye 2021, geleceğin dünyasına ışık tutarak teknolojinin geleceğin dünyasına olan etkisini mercek altına alıyor. Akıllı ulaşım sistemlerinden sıfır emisyonlu çözümlere, insan hayatını daha da pratikleştiren ve kolaylaştıran uygulamalardan sürdürülebilir akıllı şehir konseptine kadar birçok konuyu ele alarak alanında uzman yönetici, mühendis ve iş insanlarını sahnesinde ağırlayacak. Geleceğin dünyasını büyük bir merakla bekleyen her katılımcı; gelişen teknolojinin günümüz dünyasına getirdiği dinamizmi, değişen alışkanlıkların insan hayatına etkisini ve geleceğin dünyasının nasıl olacağının cevabını bu etkinlikte bulabilecek.

26-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik Zoom / Youtube Live ortak yayınıyla ekrana gelecek. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı bu etkinlikte katılımcıları aynı zamanda birçok sürpriz hediye bekliyor. Etkinlik biletleri geleceğe doğru yolculuğa çıkmak isteyen herkes için Biletino üzerinden ücretsiz olarak satışta.

Etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı ve sürpriz içerikler için @hacettepemec Instagram hesabına göz atmayı unutmayın. Etkinliğe kayıt aşaması ve platform ile ilgili sorularınız için [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

thirteen + seventeen =