MOBİLİTE TÜRKİYE 2021, 26-28 MART’TA KATILIMCILARLA BULUŞUYOR

Uzayın Keşfi ve Yönetimi Topluluğu
Mobilite

Hacettepe Üniversitesi Uzayın Keşfi ve Yönetimi Topluluğu (HacettepeMEC) tarafından bu sene ilk kez düzenlenecek Mobilite Türkiye 2021, “Geleceğe Dönüş” temasıyla 26-28 Mart 2021 tarihleri arasında Zoom / YouTube Live üzerinden gerçekleştirilecek ortak yayınla sahne alacak.

 

Mobilite devingenliğin ve hareket edebilme potansiyelinin bir ifadesidir. İnsanlar sosyal hayatlarında sürekli olarak hareket halindedirler. Sanayi devriminden bu yana artan hızdaki teknolojik gelişmeler ve endüstriyel devrimler kentleşme hızını arttırdı ve günümüzün büyük metropolleri meydana geldi. Kentlerde artan nüfusun ortaya çıkardığı sıkışıklık ve iklimsel problemler yeni çözümlere duyulan gerekliliği ortaya koyuyor.

 

Mobilite Türkiye 2021, “Geleceğe Dönüş” teması altında geleceğin dünyasına ışık tutarak teknolojinin geleceğin dünyasına olan etkisini mercek altına alıyor. Akıllı ulaşım sistemlerinden sıfır emisyonlu çözümlere, insan hayatını daha da pratikleştiren ve kolaylaştıran uygulamalardan sürdürülebilir akıllı şehir konseptine kadar birçok konuyu ele alarak alanında uzman yönetici, mühendis ve iş insanlarını sahnesinde ağırlayacak.  Geleceğin dünyasını büyük bir merakla bekleyen her katılımcı; gelişen teknolojinin günümüz dünyasına getirdiği dinamizmi, değişen alışkanlıkların insan hayatına etkisini ve geleceğin dünyasının nasıl olacağının cevabını bu etkinlikte bulabilecek. 26-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik Zoom / Youtube Live ortak yayınıyla ekrana gelecek.

 

Etkinlik biletleri geleceğe doğru yolculuğa çıkmak isteyen herkes için Biletino üzerinden ücretsiz olarak satışta. Etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı ve sürpriz içerikler için @hacettepemec Instagram hesabına göz atabilirsiniz. Takipte kalın!

 

Yayın Akışı

26 Mart Cuma:

16.00 – Gökhan Tunçdöken / Bosch Mobilite Çözümleri – İlk Donanım Satış Direktörü

17.20 – Arzu Tekir / Urbanite Venture Kurucu Ortak – CEO

27 Mart Cumartesi:

11.30 – Haluk Sayar / AVERE Elektro Mobilite Derneği Genel Koordinatörü

12.50 – Yalçın Arslan / Arsan Consultancy Kurucu, E-Garaj Yönetim Kurulu Danışmanı

14.10 – Berk Özel / Berkut Teknoloji Kurucu Ortağı

28 Mart Cumartesi:

11.30 – Cem Bahar / EŞARJ Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş. Kurucu Ortak – CEO

 

13.40 – Burcu Özdemir / İBB Akıllı Şehir Müdürü

15.10 – PANEL / Detayları açıklanacaktır.

*En az dört oturumuna katılan herkes sertifika almaya hak kazanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

9 − 4 =