Minik Eller Projesinde Şubat Ayı Sınıf Eşleşmeleri Kura Toplantısı

 

     Her ay farklı bir atölye temalı “Mink Eller Atölyesi” projesinde 13/02/2021 tarihinde proje ortakları online öğretmen görüşmelerini yaptılar. Hem Ocak çalışmalarının değerlendirmeleri yapıldı hem de Şubat ayında eşleşecek sınıflar kura ile belirlendi.

KÜTAHYA – Çinigar Anaokulu okul öncesi öğretmeni Zeliha ACAR KÜÇÜKER kurucusu olduğu “Minik Eller Atölyesi” projesinin öğretmen değerlendirme ve kura webinarı 13/02/2021 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda Ocak ayı “Müzik ve Ritim Atölyesi” çalışmaları hakkında genel bir değerlendirmede bulunuldu. Uzaktan eğitim süreci ve yapılan çalışmaların
öğrencilere olan katkısı ve öğrenci davranışları üzerinden olumlu etkilerinden
bahsedildi. Ardından Şubat ayında yapılacak olan “Kodlama ve Eğitici Oyun Atölyesi” etkinlikleri hakkında proje ortakları fikir paylaşımda bulundular. Bazı sınıfların yüz yüze eğitim şeklinde bazı sınıfların uzaktan eğitimle çalışmaları yapacağı konuşuldu. Şubat ayı online öğrenci görüşmeleri için kura çekilerek sınıf eşleşmeleri yapıldı. Kura ile eşleşen sınıflar Şubat ayı içerisinde online görüşmeler yaparak arkadaşları ile tanışacaklar ve mektuplar gönderecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin