Mini Picasso Resim Yarışması

Picasso Gsm olarak ilköğretim okulları için tüm Türkiye genelindeki 1, 2, 3 ve 4. sınıflara yönelik bir “Mini Picasso Resim Yarışması” düzenledik. Amacımız geleceğin Picasso’larını resme teşvik edebilmektir. Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilerimize hediyelerimiz olacaktır. Hediyeler sizin ve sınıf öğretmeninizin aracılığıyla teslim edilecektir.

Ayrıca dereceye giren öğrencilerin resimlerini de anne-babalarının kullanmış oldukları telefonlara uygun kılıflara basacağız. Amacımız anne-babaların gururla çocuklarının ödüllü resimlerini taşımalarını sağlamaktır. Katılan her öğrencimize “Katılım Belgesi” de verilecektir.

Yarışmada bir konu belirlemedik. Bunun sebebi de hayal dünyalarını tamamıyla özgür bırakmak. Bırakın çizsinler, bırakın boyasınlar.

Sizin de aracılığınız ile öğrencilerinizle PicassoGsm markasının doğru etkileşimini sağlamak amacındayız. Belki de yarışmanın birincisi okulunuzda şu anda, kim bilir?

Yarışmaya katılmak için; öğrencilerimiz resimlerini picassogsm.com adresinde “İletişim” bölümünde bulunan e-posta adresimize yollayabilir ya da adres bilgileri ile birlikte adresimize postalayabilir.

Öğrencilerinize yarışmayı duyurmak amacıyla afiş ve broşür taleplerinizi info@picassogsm.com adresimize yapmanız halinde okul adresinize kargo ile gönderilecektir.

Yarışmaya son katılım 16 Mayıs 2016 mesai saati bitimidir. Sonuçlar 1 Haziran 2016 tarihinde sitemizden duyurulacaktır.

Gelin, geleceğin Picasso’larını beraber keşfedelim

1 Yorum