Microsoft Açık Kaynak Zirvesi

Microsoft Açık Kaynak Zirvesi

Raffles Otel
Levazım Mahallesi Koru Sokağı Zorlu Center, 34340 Beşiktaş
Istanbul, Turkey

Günümüzün Açık Kaynak yazılım dünyasının hızla büyüyen yazılımcı ve geliştirici ekosistemi dijital teknolojinin geleceğini yaratıyor.

Microsoft olarak Açık Kaynak Yazılım dünyasına entegrasyonumuz GitHub’ın bünyemize katılmasıyla hızla devam ediyor. Açık Kaynak topluluklarına verdiğimiz destek güçlenip yaygınlaşıyor!

Nisan 2018’de 700 yazılım geliştiricinin katılımıyla Türkiye’nin ilk Açık Kaynak Zirvesi’ni gerçekleştirdik. Bu sene ikincisini gerçekleştireceğimiz Zirve’mizde 1000 in üzerinde katılımcı arasında sizleri de görmek istiyoruz.

Microsoft Amerika’dan, GitHub’dan, yetkin konu uzmanlarımızdan ve değerli sponsorlarımızdan birbirinden değerli sunumlar ve demolarla dopdolu bir gün sizleri bekliyor. Konularımız; uygulama geliştirme teknikleri, veri teknolojileri, yapay zeka ve GitHub temeli üzerinde olacaktır.

Açık Kaynak dünyasındaki yeni gelişmeleri #AçıkKonuşuyoruz diyebilmek, başarılı Açık Kaynak projelerini paylaşmak, yeni teknolojileri denemek, fikir alışverişinde bulunmak ve tabi biraz da eğlenmek için Microsoft Açık Kaynak Zirvesi sizlere harika bir fırsat sunuyor.

Etkinliğimiz sırasında bir teknik workshop da gerçekleştireceğiz. Bu teknik workshop’a katılım sağlamak için lütfen aşağıdaki linkten ayrıca kaydolunuz.

11 Aralık 2018, 08:00-18:45