Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması

Çocuk Yarışması
Çocuk Resim Yarışması

Memorial Sağlık Grubu, Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın bu yıl 16.’sını gerçekleştiriyor.

Türkiye çapındaki tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde öğrencilerin katılabileceği yarışmanın bu yılki konusu “En Mutlu Günüm…”

Çocukların yaşadıkları en mutlu gün veya onları etkileyen anılar geleceklerini şekillendirmelerinde önemli bir rol oynuyor. Yarışma, çocukların bu özel zamanlarının yaşamları üzerindeki etkileri üzerinde düşünmelerini, kendilerini renklerin gücü ve resim sanatı aracılığıyla ifade etmelerini sağlamayı amaçlıyor.

16. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın son başvuru tarihi 15 OCAK…
Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışmaya katılan çalışmalar, eser sahiplerine iade edilmeyecektir. Yalnızca dereceye giren çalışmaların, yarışmadan sonra 1 yıl içinde eser sahibi tarafından talep edilmesi durumunda, bu resimler eser sahibine iade edilecektir.

5- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini 15 Ocak 2021 Cuma gününe kadar Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

6- Kazananlar 19 Mart 2021 Cuma günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır

Ödüller:

1.’lik Ödülü: Vestel Venus V7 Cep Telefonu, Bluetooth Kulaklık ve Eğitici Oyunlar

2.’lik Ödülü: Vestel 22 inç LED TV, Akıllı Bileklik ve Eğitici Oyunlar

3.,4. ve 5.’lik Ödülü: Salcano Bisiklet

Katılan tüm yarışmacılara katılım belgesi ve boya kalemi hediye edilecektir.