Mehmet Zorlu Vakfı Eğitim Bursları

Mehmet Zorlu Vakfı Eğitim Bursları ile Gençlerimizin Eğitimine Bir Katkı da Bizden
Zorlu ailesi, ülkemizin ve insanlığın geleceğini inşa etme hayaliyle üniversiteye başlayan gençlerin kendilerine inanmaları ve güvenmelerinin ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bunun için de her yıl, 1.700 öğrenciye eğitim bursu sağlıyor. Bugüne kadar 15 bine yakın öğrenciye burs veren Mehmet Zorlu Vakfı’nın hedefinde, geleceğini güvenle inşa eden gençlere çeşitli şekillerde destek olmak var. Çalışanından yönetim kurulu başkanına kadar, tüm Zorlu ailesi eğitim burslarını görevlerinin vaz geçilmez bir parçası olarak görüyor.

Geleceğin Tasarımcılarını Arıyoruz
Bir de Sen Tasarla

Mehmet Zorlu Vaktı, Zorlu Holding’in lider markası TAÇ’ın düzenlediği tadsarım yarışması Bir de Sen Tasarla’yı destekliyor.

“Bir de Sen Tasarla Yarışması”nın hedefi, ev tekstilinde özgün tasarımlar ortaya çıkarmak, yaratıcılığı desteklemek ve sektöre yetenekli tasarımcılar kazandırmak. Türkiye Ev Tekstil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin de (TETSİAD) desteklediği yarışmaya, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakülteleri ile Eğitim Fakülteleri’nin Güzel Sanatlar ve Resim Öğretmenliği bölümü öğrencileri katılıyorlar.

Kazanan tasarımlar hem TAÇ markası altında üretime sunuluyor, hem de öğrenciler maddi ödüllerin yanısıra, Zorlu Tekstil’de staj yapma ve Mehmet Zorlu Vakfı Eğitim bursu alma hakkı kazanıyorlar. TETSİAD da kazananlara özel ödül veriyor.

Dereceye giren tasarımlar, TAÇ markasının adı altında hayat buluyor, kataloglarda yer alıyor ve satışa sunuluyorlar. Dereceye giren ilk on tasarım, sosyal medyada oya sunuluyor ve en beğenilen desenlerin sahibi para ödülünü kazanıyor.

Adres: Levent 199, Büyükdere Cad. No:199 34394 Şişli / İSTANBULTelefon: (0212) 456 21 56Faks: (0212) 422 00 49Email: mehmetzorluvakfi@zorlu.com
http://www.mzv.org.tr/