MATEMATİK SAATİ ANAOKULU PROGRAMI VE FasTracKids ÇALIŞMALARI ATÖLYE LOKOMOTİF’TE

EKİM AYINDAN İTİBAREN HER PERŞEMBE VE PAZAR MATEMATİK SAATİ ANAOKULU PROGRAMI VE FasTracKids ÇALIŞMALARI ATÖLYE LOKOMOTİF’TE!

Matematik Saati Anaokulu programı, çocukların 1. Sınıfta görecekleri matematik konuları
üzerine oyun atölyeleri uygulamaları yaparak öğrencilerin matematiği günlük hayat ile ilişkilendirmiş olarak ve pozitif tutum ve farkındalıkları gelişmis olarak 1. Sınıf konularına başlamalarını hedefler.

okul öncesi yaş grubunun temel analitik kavramları oyunlarla algılamasını ve ilköğretim öncesinde analitik bakış açısını geliştirmeyi hedefler. Bu programla, matematiğin temel kavramlarından sayı, kurallı dizilimler, eşleştirme, denklik gibi kavramların oyunlarla çocuklara sunulması, matematiksel kavramlara uygulamalar ışığında aşinalık kazanmaları öngörülür.
Broşürü indirmek için tıklayın
Anaokullarında 5-6 yaş grubu ile uygulanmaktadır. 16 haftalık programda ana konu başlıkları altında oyun bazlı çalışmalar gerçekleştirilir. Uygulama grupları 6 kişilik öğrenci gruplarından oluşur, 45 dakika süren her çalışma bir eğitmen tarafından yürütülür.
Çocukların eğitim ortamıyla tanıştıkları ilk yıllarında tecrübe ettikleri öğrenme süreçlerinin tüm eğitim hayatlarına etkisi aşikardır. Bu bakış açısıyla MATEMATİK SAATİ Anaokulu programı, çocukların matematik disiplininin temellerini oyunsu süreçlerle yaşamalarına ve olumlu tutum geliştirmelerine aracı olur.
Küçük arkadaşlarımızla birlikte olmak dileğiyle…

MATEMATİK SAATİ ANAOKULU PROGRAMI (4-6 YAŞ ARASI)
PERŞEMBE 13:00-13:45
PAZAR 13:30-14:15

FasTracKids programı, çocuklarda iletişim becerilerinin kuvvetlenmesini, doğru yerde doğru soruları sormalarını, kendilerini ifade edebilme yeteneklerini geliştirmelerini hedefler.

FASTRACKIDS(3-7 YAŞ ARASI)
PERŞEMBE 10:30-12:00(3-4 yaş)
PAZAR 11:00-12:30 (4,5,6,7 yaş)

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN :
ATÖLYE LOKOMOTİF / ÜLKÜ PEHLİVANOĞLU
Güzelbahçe Sk. Güzelbahçe Apt. 29/5 Nişantaşı/İSTANBUL
T: 212 232 62 92 – M: 533 573 47 87
W: www.atolyelokomotif.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin