Ana SayfaEğitim EtkinlikleriMARMARA METAVERSE SUMMİT

MARMARA METAVERSE SUMMİT

“Metaverse yaygın tanımlarının aksine, sizinle aynı fiziksel alanda olmayan diğer insanlarla oluşturabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir dizi sanal alan” olmaktan çok daha fazlası!

Gamfed Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilecek “MARMARA METAVERSE SUMMİT 2022” dijital evrene ütopik ve bir o kadar realist yeni bir perspektif ile bakmak ve deneyimlemek için 7 Şubat 2022’de 13.30 ve 17.00 saatleri arasında İbrahim Üzümcü Kültür Merkezi’nde buluşuyoruz.

Metaverse Çağı Başladı! Sanat ve tasarım yapmanın, iş fikri geliştirmenin, yeni çağ girişimcisi olmanın, üretmenin, satmanın, kazanmanın, yaşamanın, oyun oynamanın geleceğini yeniden keşfetmeye hazır olun. Etkileri ve fırsatları çok büyük bu sınırsız, açık, birlikte çalışabilir, sanal etkileşimli yeni dünyayı, yenilikçi teknoloji geliştiricilerinin, küresel markaların ve yeni çağın yaratıcılarının sanal alanda deneyimlerini ve sanal ticaret yaratma çabalarını paylaşılacağı Türkiye’nin ilk akademik tabanlı MARMARA METAVERSE SUMMİT 2022’ de geçmişi gelecekte bugün yakalamaya hazır olun.

Metaverse yaygın tanımlarının aksine, sizinle aynı fiziksel alanda olmayan diğer insanlarla oluşturabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir dizi sanal alan” olmaktan çok daha fazlası! Dijital evrene ütopik ve bir o kadar realist yeni bir perspektif ile bakmak ve deneyimlemek için 7 Şubat 2022’de 13.30 ve 17.00 saatleri arasında İbrahim Üzümcü Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ‘MARMARA METAVERSE SUMMİT 2022’ de buluşalım.

Etkinlik Amacı : MARMARA METAVERSE SUMMİT 2022 etkinliği Metaverse çağ ile ilgili nitelikli bir içerik oluşturarak akademik tabanlı bir farkındalık oluşturmaktır.

Hedefi : Alanla ilgili ilgili tüm tarafları harekete geçirecek, iş birliği yapacak ve süreç geliştirecek düzeyde bir farkındalık oluşturmak.

Metaverse kavramını – internetin olası alternatifi; avatarlar, sentetik yaşam formları tarafından doldurulan ve blok zincir teknolojisi ile desteklenen sürükleyici teknolojilerin kullanımıyla gerçek yaşamın üzerine katmanlanan sanal bir dünya (veya dünyalar) olarak kabul ederken, meta veri deposu teknolojilerinin yaratıcıların girişim/yatırım yapma dinamiklerini yeniden tasarlamayı ve faydası yüksek değere dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Detay ve başvuru için tıklayınız

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.