Marie Curie Biresel Araştırma Bursları

Değerli Araştırmacılarımız,

14 Ağustos 2013 tarihine kadar başvuru yapılabilecek Marie Curie Bireysel Araştırma Bursları’na başvuru yapmanız halinde, araştırmalarınıza devam edeceğiniz ülkede alacağınız destek miktarını hesaplayabilmeniz için hazırlamış olduğumuz Proje Bütçesi Hesaplama Araçları’na aşağıdaki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Excel dosyası şeklinde oluşturulmuş bütçe hesaplama araçları tamamen sizin bilgilendirilmeniz amaçlı hazırlanmıştır. Proje önerisi içerisinde herhangi bir yere yerleştirilmesi söz konusu değildir. Proje bütçeleri Avrupa Komisyonu’nun online sistemi üzerinden başvuru formlarınızı doldururken sorulan sorulara vereceğiniz yanıtlarla otomatik olarak hesaplanmaktadır. Bu araçları proje sunmadan önce, projeniz desteklenirse proje bütçenizin ne kadar olacağı hakkında bilgi edinmeniz amacıyla sizlere sunuyoruz.

Lütfen ilgilendiğiniz programın üzerine tıklayınız:

1. Avrupa’ya Gelen Araştırmacı Bursları  (International Incoming Fellowships-IIF)

2. Avrupa Dışına Giden Araştırmacı Bursları ( International Outgoing Fellowhships-IOF)

3. Avrupa İçi Dolaşım Bursları ( Intra-European Fellowships-IEF)

Kariyer Gelişim Destekleri (Career Integration Grants – CIG) programının bütçesi yıllık sabit 25.000 Avro olduğundan bütçe hesaplama aracı hazırlanmasına gerek duyulmamıştır.

Başvuru öncesinde incelenecek diğer dokümanlara da www.fp7.org.tr/mcdokumanlar linki aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Proje yazım aşamasında tum soru ve bilgi taleplerinizi bize [email protected] adresi aracılığı ile iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Marie Curie Ekibi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin