MARIE CURIE BİLGİ GÜNÜ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ

Değerli Akademi ve Sanayi Kuruluşu Temsilcilerimiz,

TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Gediz Üniversitesi işbirliği ile 12 Kasım 2012, Pazartesi günü, Gediz Üniversitesi’nde “7. ÇP Marie Curie Araştırma Programları ve Bursları 2013 Çağrıları Bilgi Günü” gerçekleştirilecektir. Etkinlik kapsamında öncelikle AB 7. Çerçeve Programı Genel Yapısı ve Marie Curie Araştırma Programları & Bursları 2013 çağrıları hakkında bilgi aktarılacak, ardından geçmiş yıllarda desteklenmiş bir projenin başarı hikayesine yer verilecektir. Ayrıca, proje önerisi yazımı ile sunumu ve Horizon 2020’de Marie Curie Araştırma Programları ve Bursları’nın geleceği hakkında da bilgi aktarılacaktır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup katılım sağlayacak araştırmacılarımızın kayıt yaptırması gerekmektedir.

Etkinliğin gerçekleşeceği adres: Gediz Üniversitesi Seyrek Yerleşkesi, Sinema Salonu E Blok – 1.Kat, İZMİR. (Gediz Üniversitesi’nin Çankaya Yerleşkesinden 12:30’da toplantı salonuna giden bir servis aracı kaldırılacaktır.)

Marie Curie Araştırma Programları ve Bursları ile ilgili genel bilgi edinmek için www.fp7.org.tr/mariecurie linkini ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru ve bilgi talebiniz için bizlerle [email protected] adresi aracılığı ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Marie Curie Ekibi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin