Manisa Celal Bayar Üniversitesi 26. Bilim ve Bahar Şenliği

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 26. Bilim ve Bahar Şenliği

BİLİM PROJELERİ
Manisa Celal Bayar Üniversitesi 26. Bilim ve Bahar Şenliği Bilim Projeleri Yarışması, tüm üniversitelerin ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır.

Yarışma Kategorileri:

Temel Bilimler
Sosyal Bilimler
Mühendislik Bilimleri
Sağlık Bilimleri
olmak üzere 4 kategoride düzenlenmektedir.

GENÇ GİRİŞİMCİLER YARIŞMASI

KAPSAM
Yarışmaya tüm üniversitelerin ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri girişimcilik projeleri ile katılabilir. Proje konusu çalışmanın daha önce başkası tarafından yapılmamış olması ve herhangi bir yarışmada ödül almamış olması şarttır.

ZEYTİN DALI HAREKATI TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI
(Barış, Yiğitlik, Kahramanlık)

KAPSAM
Yarışma, Manisa Celal Bayar Üniversitesinde öğrenim gören ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır. Yarışmaya katılacak fotoğraflar, bireysel çalışma şeklinde veya bir proje ekibi tarafından yarışma komisyonuna sunulabilir. Ayrıca basılmaya değer görülecek olan fotoğrafların, kitaplaştırılması da planlanmıştır. Bu nedenle her yarışmacı fotoğrafını/fotoğraflarını aşağıda belirtilen teknik özelliklere ve formata uygun olarak kaydederek dijital ortamda komisyona sunacaktır.

Ayırımcılığa, kin ve nefrete, hakarete ve saldırganlığa neden olacak eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışma sonucunda dereceye giren fotoğraflarla birlikte, sergilenmeye değer görülen en fazla 10 fotoğraf 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde sergilenecektir.

ZEYTİN DALI HAREKATI TEMALI RESİM YARIŞMASI
(Barış, Yiğitlik, Kahramanlık)

KAPSAM
Yarışma, Manisa Celal Bayar Üniversitesinde öğrenim gören ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır. Yarışmaya katılacak çalışmalar, bireysel çalışma şeklinde veya bir proje ekibi tarafından (tuval, kağıt vb.) üzerine yapılmış olarak yarışma komisyonuna sunulacaktır. Ayırımcılığa, kin ve nefrete, hakarete ve saldırganlığa neden olacak eserler değerlendirmeye alınmayacaktır..

Yarışma sonucunda dereceye giren çalışmalar, 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde sergilenecektir.

ZEYTİN DALI HAREKATI TEMALI ŞİİR YARIŞMASI
(Barış, Yiğitlik, Kahramanlık)

KAPSAM
Zeytin Dalı Harekatı konulu şiir yazma yarışmasıdır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde önlisans, lisans ve lisansüstü öğrenim gören öğrenciler katılabilir.

ZEYTİN DALI HAREKATI TEMALI DENEME YARIŞMASI
(Barış, Yiğitlik, Kahramanlık)

KAPSAM
Zeytin Dalı Harekatı temalı deneme yazma yarışmasıdır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde önlisans, lisans ve lisansüstü öğrenim gören öğrenciler katılabilir.

SES YARIŞMASI

KAPSAM
Yarışmaya Manisa Celal Bayar Üniversitesi önlisans, lisans ve lisansüstü öğrenim gören öğrenciler katılabilir. Adaylar söylemek istedikleri herhangi bir müzik türünde şarkı seçebilirler.

http://baharsenligi.cbu.edu.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.