Malzeme Günleri 6-7 Mart

Malzeme Günleri
Malzeme Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren ve üniversitemizin en dinamik kariyer kulüplerinden biri olan Malzeme Bilimleri Kulübü olarak sekiz senedir elde ettiğimiz misyon ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda kaliteden ödün vermeden geleceğin mühendis adaylarına akademik yolculuklarında eşlik etmeye, ülkemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edecek donanımlı bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Her geçen yıl daha geniş bir öğrenci kitlesine hitap ederek Türkiye ve dünya malzeme sektörünün nabzını tutan etkinliklerimize ek olarak, dinamik yapımızla kendimizi geliştirmekteyiz.

 

Malzeme Günleri, malzeme sektörünün teknoloji alanındaki yeniliklerini katılımcılarla buluşturmak ve mühendis adaylarının akıllarındaki sorulara yanıt bulmak amacıyla 7 senedir gelenekselleştirdiğimiz bir etkinliğimizdir. Bu sene 6-7 Mart 2024 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamamı’nda gerçekleştireceğimiz Malzeme Günleri’24 etkinliğimizde; savunma sanayiden otomotive, demir-çelikten alüminyuma, seramikten cama, kimyadan havacılığa malzeme sektörünün lider firmaları ve alanında yetkin konuşmacılarla bir araya gelerek inovatif teknolojileri yakından takip ederek kariyer yolculuğumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz.

 

Sizler de sktördeki gelişmelerden haberdar olabileceğiniz oturumlarımızın ardından renkli fuaye alanımızda sizlere özel hazırlanan çekilişlere katılabileceğiniz ve firma stantlarında yetkililerle birebir konuşma fırsatı yakalayabileceğiniz etkinliğimize davetlisiniz!

Katılım Formu: Malzeme Gunleri Katilim Formu

Instagram: https://www.instagram.com/ytumbk