Maltepe Üniversitesi Yazılım Yarışması Sonuçları

Maltepe Üniversitesi Yazılım Yarışması değerlendirme süreci sonunda dereceye giren projeler sırasıyla aşağıda verildiği gibidir:

Proje Ekip LideriProje Konusu
1BURAK ÇALIKQR Medya projesi yazılı veya görsel medya aracılığıyla ürün tanıtımı, ürün bilgilendirmesi ve reklam değerlendirmesi yapacaktır.
2ERSİN ERTÜRKOrtaöğretim düzeyindeki öğrencilerin ders uygulamalarını içerecek eğitici bir strateji oyunudur.   Öğrenci oyun sırasında kendi isteğiyle öğrenmeye teşvik edilecektir.
3MUHAMMED EMİN ÖZGÜNSÜR*Akıllı kamera sistemli bir quadriocopter projesidir. Hareket halindeyken hareket algılamalarını, yüz ve karakter  tanımlarını komuta dönüştürülebilen bir sistemdir.
HÜSREV ARACI*Farklı sektörlerde iş yapan şirketleri ve kobileri tek çatı altında toplayarak kullanıcılara hızlı ve güvenilir online organizasyon olanağı verir.
4MUSTAFA CİHAN ÖZERİnteraktif Okul Öncesi Çocuk Eğitim Uygulaması.
5MEHMET DEĞİRMENCİEndüstriyel soğutma sistemlerinin  derecelerinin istenilen seviyede tutmasını sağlayan dijital kumanda.
6BERAAT ALDEMİRKan ihtiyacı oluştuğunda o kan grubunu taşıyan diğer insanlara mobil ve internet teknolojileri kullanılarak  ihtiyacın karşılanması sistemidir.
*Üçüncülük iki proje tarafından paylaşılmaktadır.

 

Ödül töreni 10.05.2013 Cuma günü saat 10:00 da Mustafa Necati Konferans
Salonunda yapılacaktır.  İlk üç projenin kısa  sunumları yapılacaktır.

Katılım herkese açıktır.

Saygılarımızla,

Yarışma Düzenleme Kurulu

Adres: http://yazilimyarismasi.maltepe.edu.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin