MAKFED Öncülüğünde Warsaw Industry Week Fuarı

MAKFED öncülüğündeki kolektif gücümüzle yurt dışında farkındalık oluşturarak Türk Makinecilerinin ne kadar güçlü ve etkin olduğunu tüm dünyaya göstermek istiyoruz.

Bu doğrultuda, ilk adım olarak Polonya ve çevre ülkelerde etkin olan Warsaw Industry Week fuarına etkin katılım sağlayarak gücümüze güç katmayı hedeflemekteyiz. Polonya ve çevre ülkelerdeki makine ithalatçılarında güçlü ve pozitif bir Türk Makinesi marka algısı oluşturarak, potansiyel işbirliklerinin hayata geçirilmesi ve böylelikle rakiplerin bir adım önüne geçilmesini amaçlamaktayız.

Bununla birlikte, toplu katılımın söz konusu olduğu program dolayısıyla katılımcılarımıza ayrıcalık gösterilmesi yanı sıra özel B2B toplantılarıyla seminer programları düzenlenebilecektir.

6 – 8 Kasım 2018’de düzenlenecek olan Warsaw Industry Week, etkin toplantıların da yapıldığı Avrupa’nın bölgesindeki en büyük fuarı olup metal, plastik, ahşap gibi farklı sektörlerin makine işleme endüstrilerini bir araya getirmektedir.

2017 yılında 380 firmanın katıldığı ve 10.500 kişinin ziyaret ettiği Warsaw Industry Week, Polonya’nın en büyük fuar alanına sahip PTAK tarafından organize edilmektedir. Polonya Yatırım ve Kalkınma Bakanlığı himayesinde gerçekleştirilen fuar, Volkswagen ve IBM gibi markaların sponsorluğunda yapılmaktadır.

Kapsamlı ve bütünleşik bir endüstri fuarı ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan fuar, Makine ve Yan Sanayi endüstrisinin tüm bileşenlerini bir arada toplamaktadır. Fuar, uygun konumu ve endüstriyel etkinlikleriyle sektör profesyonellerinin 3 gün boyunca bir araya geldiği bir merkez halini almıştır.

FUAR BÖLÜMLERİ

Makine ve Ekipmanları

Otomasyon ve Robot Teknolojileri

Endüstri 4.0

Kaynak ve Birleştiriciler

Kaplamalar

Laser 4.0

Hidrolik ve Pnömatik

3D katmanlı üretim

Varşova Makine Outlet

Polonya Enstitüleri

Konferanslar

https://sites.google.com/view/warsaw-industry-week/home