“Makarna Yemek Olmasaydı Ne Olurdu ?” Konulu Ödüllü Resim Yarışması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel 6-13 yaş tüm çocukların katılımına açıktır.
Son Başvuru Tarihi : 20 Nisan 2016 son bulacaktır.
Başvurular : Ad, Soyad, Adres, Telefon bilgiler ve Projenin Fotoğrafıyla Sayfamıza MESAJ olarak gönderilecektir.
Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz

“Makarna Yemek Olmasaydı Ne Olurdu ?” Konulu Ödüllü Resim Yarışması
ETKİNLİK KURALLARIMIZ

Katılımcılar, bu kurallarda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

1. Etkinliğe, belirtilen tarihler arasında katılanlar dikkate alınacaktır.

2. Verilecek olan hediyeyi Tat Makarnacılık San. ve Ticaret A.Ş. belirlemektedir.

3. Profil bilgisi gizli olan veya sayfasında yaptığı paylaşımlara ulaşılamayan kişiler elenmektedir.

4. Konu ile alakası olmayan, küfür içeren veya reklam içeren yorumlar dikkate alınmamakta ve haber vermeksizin silinmektedir.

5. Kazanan kişilerin velileri , Etkinlikte belirtilen tarih ve saat’e kadar, ad, soyad , Adres ve Telefon bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak belirtilen tarihe kadar bildirmekle yükümlüdür. Ödül kazanan öğrenciler törene velileri refakatinde geleceklerdir.

6. Yurt dışına hediye teslimi yapılmamaktadır. Etkinlik ve yarışmalara yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden gerçek kişiler katılabilirler.

7. Farklı hesaplar ile birden fazla hediye kazanılması durumunda sadece bir hediye kendisine gönderilecektir.

8. Etkinlikten hediye kazanan kişiler, isimlerinin Tat Makarnacılık San. ve Tic A.Ş.’nin Sosyal medya hesaplarından duyurulmasını kabul ederler.

9. Tat Makarnacılık San. Ve Tic. A.Ş. Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

10. Tat Makarnacılık San. Ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılara önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

11. Sosyal medya hesaplarınızın takibinden dolayı veya yazılan mesajlardan dolayı uğranacak herhangi bir zarardan Tat Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

12. Tat Makarnacılık San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları kazanmış olsalar dahi, kazanmamış sayılacaklardır.

13. Kanuni zorunluluk nedeni ile , Tat Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. herhangi bir zamanda yürüttüğü Etkinlik veya kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

14. Sona eren etkinlik, kampanya veya yarışmalarda katılımcılara ait her türlü mesaj ve kaydı ,Tat Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. silip silmemekte serbesttir, katılımcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.

https://www.facebook.com/tatmakarna/

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.