MADRİD KONFERANSI

MADRİD KONFERANSI, 19-22 MAYIS 2016 | MADRID CONFERENCE, 19-22 MAY, 2016
Journal of International Scientific Researches ile Universidad Autónoma de Madrid ve Asociación Española de Orientalistas işbirliği ile 19-22 Mayıs tarihleri arasında Universidad Autónoma de Madrid ev sahipliğinde İspanya’nın Madrid kentinde İnsan ve Toplum Bilimlerinin tüm alanlarına yönelik bir konferans düzenlenecektir.

Konferans insan ve toplum bilimlerinin her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişimler ile ilgili bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Konferansa insan ve toplum bilimleri alanında çalışan bütün bilim insanları, akademisyenler, araştırmacılar ve ilgililer davetlidir.

Konferansın dünyanın dört bir yanında gelen bilim insanlarını buluşturan, insan ve toplum bilimleri alanındaki sorunların, değişme ve gelişmelerin daha iyi anlaşılmasını sağlayan önemli ve anlamlı bir etkinlik olacağına inanıyoruz. Konferans ayrıca Madrid’in güzelliğini ve farklılığını keşfetmek için de mükemmel bir etkinlik olacaktır.

Bu etkinliğe destek vereceğinizi umuyor, sizleri 19-22 Mayıs 2016’da Madrid’e bekliyoruz.
Konferansa katılmak isteyenler en fazla 200 kelimelik bildiri özetlerini 11 Mart 2016 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Bildiri özetleri sempozyum düzenleme kurulu tarafından bilim kurulu üyelerinin de görüşleri alınarak değerlendirilecektir. Sempozyumda sunulacak bildirilerin dili Türkçe, İngilizce veya İspanyolcadır.