MACERA BAŞLIYOR/ THE ADVENTURE BEGINS

Okuma yazma ve diğer derslerle ilgili kazanımları,yazılı ve sözlü anlatım becerilerini
etkinliklerle,sanatla,masal ve hikayelerle,oyunla,web 2.0 araçları ile disiplinler arası yaklaşımlar ile kazandırarak süreci eğlenceli hale getirmeyi amaçlanmaktadır.Hibrit eğitim modeliniyle öğrencilerimizin özgüvenini arttırıp hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi istiyoruz.Başarı sağlamak için okuma anlama çok önemlidir.Bu nedenle projenin başından sonuna kadar etkili okuma yazma anlama çalışmaları yapacak,kitap okuma sevgisi kazandırılmaya çalışılacaktır.

 

https://www.emaze.com/@AOTQOCWWR/virtual-school

 

Kuruculuğunu Necmi Şahin İlkokulu  1/C Sınıf Öğretmeni İlkay ÖZDEMİR ve Ayşe Tokur İO öğretmeni Serpil AKSU İŞLER ‘in yaptığı projeye Necmi Şahin İlkokulumuz 1/B Sınıf Öğretmeni Nuray BOLATBAŞ YILDIZ da katılmıştır. Diğer proje ortakları Arnavutluktan Rajmonda KALA,  Litvanya’dan Daiva Burduliene, Talia Yaşar Bakdur İO ndan Ayşe KARAKAYA, Mehmet Akif Ersoy İO ndan Ebru TEKTEN SERT, Dikbıyık İO ndan Esra YILMAZ, Müjgan KARAÇALI İO ndan Serpil ASLAN , Ayşe Tokur İO ndan Tezcan YILMAZ, 100. Yıl Akkent İO ndan Kemal KÖKSAL ve Yenişehir İO ndan Mehmet Kayra ERBU proje ortaklarındandır.

1980 yılında Çorum'da doğdum. Kırıkkale Ünv. Eğitim Yönetimi Bölümünden mezun oldum. Ankara Ünv. EYTEP de yüksek lisans yaptım. Necmi Şahin İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Meslekte 17. yılımı çalışıyorum. Gelişmek ve gelişime önderlik etmek vazgeçilmezimdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 × 3 =