LONCA Girişimleri Mezuniyet Etkinliği

Kuveyt Türk’ün Workinton İşbirliği ile hayata geçirdiği Lonca Girişimcilik Merkezi’nin ikinci dönem girişimcilerinin ürünlerini yaşatacakları ve tanıtacakları LONCA Günü yaklaşıyor.

LONCA Günü, 18 Ekim Perşembe günü saat 17:30’de LONCA’yı beraber hayata geçirdiğimiz Workinton’un Levent 199 şubesinde gerçekleşecektir.

Sizleri de heyecanımıza ortak olmaya davet ediyoruz.

Girişimler:
Fikir Değirmeni: Türkiye’nin ilk bilim odaklı Çocuk ve Genç Kuluçka Merkezi’dir. Bu merkezde 9-18 yaş arasındaki bireylere fikir, proje ve iş geliştirme alanlarında eğitim verip, bireylerden yenilikçi ve yaratıcı iş modelleri geliştirilmekte, geleceğin girişimcileri yetişmektedir.

Web Sitesi: www.fikirdegirmeni.com

Facebook: facebook.com/fikirdegirmeni

Twitter: twitter.com/fikir_degirmeni

Instagram: instagram.com/fikir_degirmeni

Akaunting: KOBİ’lerin işletmelerini ve nakit akışını takip etmeleri için tasarlanan açık kaynak kodlu, ücretsiz online ön muhasebe programıdır.

Site: https://akaunting.com/tr

Twitter: https://twitter.com/akaunting

Facebook: https://facebook.com/akaunting

Instagram: https://instagram.com/akaunting

Payfull: İşletmelerin tahsilat süreçlerini kolaylaştırıp, ödemelerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tahsil edebilmesini sağlayan çözümler sunar.

Web : https://payfull.com

Sosyal Medya :

https://www.facebook.com/payfullodeme

Keyzy: Bulut tabanlı ve kolay kullanımlı bir lisans yöneticisidir. Lisanslarınızı sizler için güvenilir sunucular üstünde en kolay yöntemle otomatik olarak oluşturma, aktifleştirmea ve dağıtma görebini.

Web: www.keyzy.io

Blog: https://www.keyzy.io/blog/

Sosyal Medya:

LinkedIn:

Facebook: https://www.facebook.com/keyzyapp/

twitter: @keyzyapp

Instagram: http://instagram.com/keyzyapp

Socivy: Instagram’daki aksiyonlarınızı otomatik olarak gerçekleştirerek hesabınızın organik bir şekilde büyümesini sağlayan bir Instagram otomasyon aracıdır.

Web sitesi: https://www.socivy.com/

Instagram: https://www.instagram.com/socivy/

Lyncert: Blokzinciri tabanlı bir ağ yönetimi ve kimlik denetimi çözümü sunan bir uygulamadır.

Web Sayfası link: www.lyncert.com

ArgeX: watchX Arduino ve Scratch ile programlanabilen giyilebilir bir geliştirme kartıdır. Saate benzer giyilebilir yapısı sayesinde bileğe takılabilen watchX, 9. yaştan itibaren çocukların STEM eğitiminde robotik ve kodlamayı öğrenmeleri için kullanılan bir eğitim aracıdır.

Web Sitesi: www.watchx.io

Instagram: https://www.instagram.com/watchx_official/

Facebook: https://www.facebook.com/watchXofficial/

UserVision: Markalar ve ajanslar için, tüketicilerinin bilinç altı ve bilinçli ihtiyaçlarını ve algılarını çok daha hızlı ve doğru bir şekilde anlamalarını sağlayarak, daha kullanıcı odaklı ürünlerin ve servislerin ortaya çıkmasını sağlayan, bulut tabanlı bir platformdur.

Web Sitesi: www.user.vision

Instagram: https://www.instagram.com/uservision/

Facebook: https://www.facebook.com/uservision/

Pie2Pie: gayrimenkule yatırım yapmayı demokratize ederek, herkesin bütçesi olçüsünde yatırım yapabilmesini sağlayan bir girişimdir.

Web Sitesi: www.pie2pie.com