Lonca Girişimcilik Merkezi 2. dönem başvuruları başladı!

Lonca Girişimcilik Merkezi 2. dönem başvuruları başladı!

Lonca Girişimcilik Merkezi; teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir bir modelde ve ayrıca hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlamak için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kuruldu.

Projeleriniz için en uygun çalışma ortamını sunarken, her bir girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projenizi hayata geçirmeyi sağlıyor. Ayrıca etkinliklerle girişimcilerin hem kendileri gibi girişimcilerle hem de ihtiyaç duyacakları ekosistemle bir araya gelmelerine olanak sunuyor. LONCA, bunu yaparken, kurucusu Kuveyt Türk’ün 30 yılı aşkın bankacılık tecrübesini tüm kanalları ile girişimcilere açmanın yanında girişimciler için büyük öneme sahip kuruluşlarla işbirliği imkanı sunuyor.

Lonca Mentorluk Sistemi
LONCA girişimcileri, kendi özel konuları ile ilgili yanlarında her zaman özel mentorlarını bulabilecekler. Workinton ile işbirliği halinde yürütülecek olan ve üyeleri,

Mentorlar
FinTech ve Bankacılık Profesyonelleri
Danışmanlar (Hukuk, Muhasebe, Finans, Teknoloji, vb.)
Geçmiş Dönem Girişimciler
Yatırımcılar
Uzmanlar
Yurtdışı Danışmanlar’dan oluşan Mentor takımı ile ihtiyacı oldukları konularda desteği her zaman yanlarında hissedecekler.

İLETİŞİM

Lonca Girişimcilik Merkezi
Workinton Astoria – Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cad. Astoria Kuleleri No:127, 34394 Esentepe Şişli İstanbul
Telefon: +90 (212) 215 0093
E-Posta: lonca@loncagirisim.com
En Yakın Metro İstasyonu: Gayrettepe