Liverpool FC Futbol Prensi Yarışması

Futbol Prensi, geleceğin yıldızlarını arayan bir futbol yarışması. Binlerce yetenekli genç arasından seçilecek Türkiye’nin Futbol Prensi, Liverpool FC’nin dünyaca ünlü akademisinde bir yıl futbol eğitimi alarak hayallerini gerçekleştirecek ve “Asla yalnız yürümeyecek!”.
14-16 yaş arası gençlerin yarışabileceği, 8 Kasım’da Konya’da başlayacak olan eleme heyecanı, 5 Şubat’ta İstanbul’da sona erecek. 15 şehirde yapılacak 16 eleme sonrasında (İstanbul ‘da Anadolu ve Avrupa olmak üzere 2 seçme yapılacaktır), her şehirden 5 kişi olmak üzere 80 genç futbolcu yarı finallerde yarışmaya hak kazanacak.

İstanbul’da yapılacak 2 yarı final elemesi ile bu 80 futbolcu arasından finalistler belirlenecek. 1.5 ay sürecek finaller döneminde birlikte yaşayacak olan oyuncular, antrenörlerin gözetiminde günlük idmanlarını yaparken, yeteneklerini geliştirmek için verilen özel çalışmaları ve ödevleri tamamlamaya çalışacaklar.

Bu uzun maratonun sonunda yarışmayı kazanacak oyuncu İngiltere’de, Michael Owen, Jamie Carragher ve Steven Gerrard gibi yıldızları yetiştiren Liverpool Futbol Akademisi’nde, hem bir yıl futbol eğitimi alacak, hem İngilizce dil kursuna gidecek, hem de farklı bir kültür içerisinde unutulmaz bir deneyim yaşayacaktır. Yarışmacının İngiltere’deki bütün masrafları yapımcı firma tarafından karşılanacaktır.

Elemelere katılacak her aday, birinci günün sabahı eleme noktasında bulunmak zorundadır. En fazla 1.000 yarışmacının elemelere katılabileceği ilk günün sonunda toplam yarışmacı sayısı 20’ye indirilecek, sadece bu 20 kişi ikinci günkü elemelere katılacak.
Şehir elemelerine katılacak 1.000 kişi, evraklarını başvuru noktasına teslim etme zamanına göre belirlenecek, ilk getirenlere öncelik verilecek.

Jamie Carragher, Steven Gerard, Michael Owen, Robbie Fowler, Steve McManaman Liverpool FC akademisinden yetişip dünya yıldızı olmuş isimlerden sadece bir kaçı. Şimdi artık sıra sende. Anfield’e uzanan yolda atman gereken ilk adım, aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumak ve online başvuru formunu eksiksiz doldurmak.

Başvuru Şartnamesi
1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
2.01.01.1996 ile 31.12.1998 tarihleri arasında doğmuş olmak.
Başvuru adımları:
1.Sayfanın aşağısında bulunan online başvuru formununun eksiksiz doldurulması

Sözleşmeyi bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayınız!
Sözleşmeyi görüntülemek için lütfen tıklayınız!
2.Gerekli evrakların hazır edilmesi
Gerekli Evraklar
i.İmzalı çocuktan sorumlu veli feragatnamesi ve görüntü hakkı kullanımı sözleşmesinin hazır edilmesi

3.Evrakların eleme noktalarına elden teslim edilmesi

Başvuru için aşağıdaki linki tıklayınız

http://futbolprensi.com/OnlineBasvuru