Liseliler Türkiye’nin ilk dijital Robotik Ligi’nde yerini al!

Robotik Ligi
Liseliler Robotik Ligi

Robotik kodlama eğitimlerine katılarak canlı dersler ile robotiğe ilk adımını at, dünya çapında online yarışmalara katılarak büyük ödüller ve staj imkanları için yeteneklerini göster!

Riders Robotik Ligi, robotik konusuna ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyen tüm lise takımlarına açıktır. Her takım bir mentor gözetiminde çalışmalıdır. Tamamen uzaktan gerçekleştirilecek olan bu eğitim için mentorunuzla takımınızı oluşturduktan sonra ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olan bir bilgisayardır.

Riders ile robotik alanının temel prensiplerini öğrenmiş ve uygulamalar geliştirmiş olacaksınız. Bu bilgi birikiminin yanında eğitim sırasında sağlayacağımız kaynaklardan faydalanarak, ilgi duyduğunuz alanda kendinizi daha da donanımlı hale getirebilir ve geleceğin aranan geliştiricilerinden olabilirsiniz.

Riders’a katılan kişilerin problem çözme, yaratıcılık gibi 21. yüzyıl yetkinliklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Alacağınız eğitim takımınızı bu alanda sıfırdan geliştirmekle kalmayıp, dünya çapında yarışmalara katılma fırsatı sunarak yeteneklerinizi test etme imkanı sağlamaktadır.

RIDERS ROBOTİK LİGİ 3. SEZON KATILIM BİLETİ
Riders Robotik Ligi 3. Sezonda sen de yerini al, bu heyecanlı deneyime takımınla ortak olarak robotik dünyasına adımını at ve yeteneklerini geliştir!

ACROME Robotics Kurucu ve CEO’su Başar Şahinbeyoğlu ile %100 Uzaktan Eğitim
Eğitim Sonu Sertifikası
Sınırsız 4 Aylık Riders Hesabı
5 Hafta, 15 Saatlik Kapsamlı Program
Sezon Finalleri ve Dünya Finalleri’ne Katılma Fırsatı
60 Takımlık sınırlı kontenjan!
1.800₺*
*1 öğrenci katılım fiyatı.
Yarışmaya katılan takımlar minimum 6 kişi olmalıdır.

TAKIM OLUŞTURMA Son Tarih: 7 EKİM 2022

https://riders.ai/arena/riders-robotik-ligi

#robotik #robotikkodlama #robotikkodlamaeğitimi #robotikeğitim #kodlama #kodlamaeğitimi #roboticscompetition #mebrobotyarışması #robotikkodlamaeğitimi #esports