Liseli Gençler Girişimcilik Kampında Buluşuyor

Girişimcilik Kampı
Liseli Girişimcilik

Türkiye’de ilk kez lise grubu ile gerçekleştirilen Startup Weekend’in üçüncüsü bu yıl 4 – 6 Mart tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

Hayallerinin peşinden koşan liseli gençlerin başarılı startup’lar ortaya çıkartmaları için düzenlenen etkinlikle, ekipler girişimcilik eğitiminin ardından jüriye yapacakları sunumlarla yarışıyor.

Kimler Başvurabilir?
Ülke genelinde lisede eğitim hayatına devam eden kendinde girişimci ruhu hisseden herkes katılabilir. Startup Weekend’e katılmak için ister fikrinizle tek başınıza isterseniz ekip arkadaşınızla başvurabilirsiniz. Oluşturulan ekipler minimum 3 kişi, maksimum 5 kişi olmalıdır. Önemli olan daha önceden gerçekleştirilmiş ya da geliştirme aşamasında olan bir fikirle yarışmamak.

Başvuru
Son Başvuru: 27 Şubat
Başvuru sonuçlarının açıklanması ve kesin kayıt: 1 Mart 2022

•Tüm başvurular startup.anabilim.k12.tr adresinden doldurulan form üzerinden değerlendirilecektir.
•Ön kayıt formu doldurulduktan sonra ön kaydın yapıldığına dair bilgilendirme e-postası gönderilir. Başvurular organizasyon komitesi tarafından değerlendirilir.
Başvuru sonuçları açıklandıktan sonra katılımcıya kabul edildiğine dair bilgilendirme e-postası gönderilir veya telefonla aranır.

Organizasyon ücreti 180 TL dr. İş Bankası- TR 74 0006 4000 0011 2260 3752 24 IBAN numaralı Esra Özgür Özdemir hesabına ödeme yapılmalıdır. Dekontlarda katılımcı adı soyadı mutlaka yazılmalı, [email protected] adresine e-posta gönderilmelidir. Ödeme işlemi tamamlandıktan organizasyona kayıt işlemi başlatılacak ve kontenjana göre ilgili kişiye kesin kayıt işleminin yapıldığı ile ilgili bilgi verilecektir. Kontenjan kalmaması durumunda ücret aynı hesaba iade edilecektir.

Startup Weekend Başvuru Formu

Organizasyon : Çevrimiçi gerçekleştirilecektir.

Okul Telefon: 0216 415 00 00

E-Posta: [email protected]

Detaylar: https://startup.anabilim.k12.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin