Liselerarası “Genç Liderler Akademisi” Proje Yarışması

Genç Liderler Akademisi Yarışması

Uluslararası Antalya Üniversitesi, Antalya içerisinden belirlediği okullarda lider potansiyeli taşıyan gençleri ortaya çıkarıp desteklemek için 11. sınıf öğrencilerine yönelik bir proje yarışması düzenlemiştir.

Öğrencilerin ilk aşamada yapması gereken 3 kişilik gruplarını oluşturmak , ardından 2-13 Aralık tarihleri arasında adresine girerek anketi doldurmak ve katılımlarını gerçekleştirmek.

Yarışma sonunda kazanan takım 5 günlük Amerika Silikon Vadisi Ödülü’nü kazanacak.

Yarışma Kuralları

Yarışmaya katılmanız için yapmanız gereken, www.gencliderlerakademisi.com adresine girerek liderlik anketini doldurmak.
Yarışmaya katılacak grup üye saysının 3’ten az yada çok olmaması gerekmektedir.
Gruplar yarışma süresince grup üyelerinde değişiklik yapamazlar.
İlk anket aşamasını geçen takımlar, üniversiteye davet edilecektir. İkinci aşamada da başarılı olan takımlar liderlik kampına alınacaktır.
Liderlik kamp günü proje konusu açıklanacaktır.
Projeler değerlendirme jürisi tarafından değerlendirilecek ve ödül tek bir takıma verilecektir.
Katılım Koşulları ve Gizlilik

Kullanım Koşulları

“Genç Liderler Akademisi” proje yarışması 11. sınıf öğrencileri için Antalyadaki belirli liseler için düzenlenmiştir.
Yarışmaya belirlenen liseler dışındaki liselerden katılım kabul edilmez.
Yarışmaya katılacak olan grup üyelerinin 3 kişi olması gerekmektedir.
Yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir.
Bu yarışma, www.gencliderlerakademisi.com sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.
Bu yarışma, Uluslararası Antalya Üniversitesi tarafından yürütülmektedir.
Bu yarışmaya 11. sınıf öğrencileri katılabilir ancak ödüllerini ebeveynlerinin izni doğrultusunda kullanabilirler.
Kullanıcıların yarışmaya gerçek ad, soyad, adres, e-posta adresi ve ulaşılabilecek bir telefon numarası ile katılmış olmaları şarttır. Her kullanıcıyla yarışmaya kayıtlı olduğu e-posta ve sağladığı telefon numarası üzerinden iletişime geçilecektir.
Kişilerin, gerçek bilgileri ile yarışmaya katılması gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Uluslararası Antalya Üniversitesi sorumlu değildir.
Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Kazanan grubun ulaşım ve konaklama giderleri Uluslararası Antalya Üniversitesi tarafından karşılanacaktır.
Kazanan kişilerin pasaport ve vize işlem giderleri kendileri tarafından karşılanacaktır. Vizenin alınamaması durumunda kazanan kişinin gitme hakkı ortadan kalkacaktır ve hiçbir hak iddia etme hakkına sahip olmayacaktır.
Kullanıcılar, yarışmaya katılması halinde sonuçların yayınlanmasına izin vermektedir.
Kampanya sonunda kazananların isimleri, Uluslararası Antalya Üniversitesi tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.
Uluslararası Antalya Üniversitesi, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Uluslararası Antalya Üniversitesi, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Uluslararası Antalya Üniversitesi’nden kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
Uluslararası Antalya Üniversitesi, yarışmacıların kişisel bilgisayarlarından veya internet erişimlerinden kaynaklanan aksaklıklarda sorumluluk kabul etmez.
Yarışmacılardan alınan kişisel bilgilerin korunması konusunda gerekli tedbirler alınmıştır. Sisteme düzenlenebilecek saldırı sonucunda bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi Uluslararası Antalya Üniversitesi’nin sorumluluğunda değildir.
Uluslararası Antalya Üniversitesi yarışma tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
Uluslararası Antalya Üniversitesi çalışanlarının 1. derece akrabaları yarışmaya katılabilir ancak ödül kazanamazlar.
Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
Gizlilik Politikası

Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan ve ihtiyaç duyulan bilgiler, katılımcılardan temin edilerek saklanmaktadır. Bilgiler, yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarıyla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli ve asgari güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Uluslararası Antalya Üniversitesi, aksi belirtilmedikçe veya verilmesi gerektiği ortaya çıkmadıkça uygulama ile aldığı ve/veya kullanıcının beyan ettiği bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda Uluslararası Antalya Üniversitesi, “Gizli Bilgiler”i üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar;
Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.
Uluslararası Antalya Üniversitesi çalışanları tarafından bilgilere erişim, sayfanın yönetilmesi ve uygulamanın kullanılabilmesi ile sınırlıdır ve görevler ayrılığı prensibi doğrultusunda düzenlenmiştir.
Destek hizmetleri almak maksadıyla farklı kişi ve kurumlarla çalışılması durumunda, bu kişi ve kurumların Uluslararası Antalya Üniversitesi gizlilik politikasına uymaları sağlanmaktadır.
Değişiklikler

Uluslararası Antalya Üniversitesi yarışma ve/veya kullanım şartları üzerinde kullanıcıları bilgilendirmeden değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kullanıcılar, uygulama erişimini ve uygulama kullanımını devam ettirerek yapılabilecek değişiklikleri kabul ettiklerini beyan ederler.

İletişim

Bu uygulama hakkında herhangi bir yorum veya sorunuz varsa yada başka bir üyenin uygulama kurallarına yada hukuka aykırı davranış içerisinde olduğunu tespit ettiğiniz takdirde lütfen bizimle brand@antalya.edu.tr sayfasından iletişime geçin.

1 Yorum