Liselerarası Deprem Konulu Resim Yarışması Sonucu

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
İSTANBUL 2014 LİSELER ARASI RESİM YARIŞMASI JÜRİSİNİN DEĞERLENDİRME SONUCU AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

DEĞERLDEĞERLENDİRME TARİHİ : 04.03.2014

ENDİRME YERİ : İst. Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
SERGİLENME TARİHİ : 12,13,14 / 03 /2014
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ – SAATİ: 12/ 03 / 2014 – 14:00
YARIŞMAYA KATILAN ÇALIŞMA SAYISI: 81
SERGİLENMEYE VE BAŞARI BELGESİ ALMAYA HAK KAZANANLAR ÇALIŞMA SAYISI : 47
ÖDÜL İÇİN SEÇILEN ÇALIŞMA SAYISI: 1
SERGİ İÇİN SEÇİLEMEYEN ÇALIŞMALAR: 33

SERGİLENMEYE VE BAŞARI BELGESİ ALMAYA HAK KAZANANLARLA İLGİLİ AD VE SOYAD LİSTESİ (Alfabetik sıraya göre) :

1- AYÇA ÇAKMAK Güner Akın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
2- AYŞE KÜBRA YIRTMAZ Ümraniye Kız Teknik ve Meslek Lisesi
3- AYŞEGÜL YILMAZ Avcılar Ticaret Meslek Lisesi
4- AYŞENUR SAKA Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi
5- BEYZA KANT Güner Akın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
6- BÜŞRA NUR ELAL Pilevne Anadolu Lisesi
7- BÜŞRA İNCESU Suat Terimer Anadolu Lisesi
8- CEREN ŞAHİN Güner Akın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
9- DAMLA GÖRMÜŞ Güner Akın Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
10- DOĞACAN EYİLİK Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi
11- ECEM ÇİÇEN Pilevne Anadolu Lisesi
12- ELİF KÜTÜKÇÜ Pendik Ticaret Meslek Lisesi
13- ELİF NUR ŞAHİN Suat Terimer Anadolu Lisesi
14- ENGİN ELÇİ Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi
15- ERKE ERKİ Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi
16- ESRA DEMİREL B.Çekmece Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi
17- FATMA YIILMAZ Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi
18- FEYZA BODUR Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi
19- FEYZA NUR ATEŞ Özel Biltek Anadolu Lisesi
20- GAMZE ÜSTÜNDAĞ Pilevne Anadolu Lisesi
21- GAYE AKYÜZ Suat Terimer Anadolu Lisesi
22- GÜLŞAH GÜNDÜZ Mithat Paşa Kız Teknik Meslek Lisesi Üsküdar
23- HANDE NUR AÇIKKOLLU Pilevne Anadolu Lisesi
24- İDİL BERFİN İstanbul Beykent Koleji B. Çekmece
25- MELİSA MERYEM DEMİRBİLEK Süleyman Nazif Anadolu Lisesi – Avcılar
26- MERVE GÜNGÖR Avcılar Ticaret Meslek Lisesi
27- NAZLI GÜRDAMAR Mev Koleji – Basınköy
28- NİHAL TEMEL Suat Terimer Anadolu Lisesi
29- NUR GENÇ Beylikdüzü Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi
30- ÖYKÜ MÜGE ÖZGÜR Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi
31- ÖZNUR ŞİMŞEK Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi
32- RABİA ÖZGENER Suat Terimer Anadolu Lisesi
33- RABİA YAVUZ Güngören – İst.
34- SEDANUR ÖZER B.Çekmece Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi
35- SELİM VAN DEN BOGAARD Mev Koleji – Basınköy
36- SEMA NUR YILDIRIM Suat Terimer Anadolu Lisesi
37- SEVGİ NUR Erenköy Kız Anadolu Lisesi Göztepe- Kadıköy
38- SİMGE İLYAS Suat Terimer Anadolu Lisesi
39- SÜMEYYE HACIEFENDİOĞLU Kurtköy Anadolu Lisesi
40- TUĞÇE AÇIKGÖZ Süleyman Nazif Anadolu Lisesi – Avcılar
41- YAVUZ IRMAK Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi
42- ZEHRA DİLBAZ Özel Ata Anadolu Lisesi
43- HİLAL ASLAN Yeni Levent Anadolu Lisesi
44- ALEYNA CEBECİOĞLU Fenerbahçe Anadolu Lisesi
45- HÜSEYİN ANIL TOPÇUBAŞI Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi
46- NİL ÇELİK Yeni Levent Anadolu Lisesi
47- KRİSTİN ASLANER Mev Koleji – Basınköy

ÖDÜL İÇİN SEÇILEN ÇALIŞMA :

– ENGİN ELÇİ Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi – İstanbul

DEĞERLEDİRME JÜRİSİ:
Prof. Dr. Ahmet ÖZOL
Prof. Dr. Selahattin GANİZ
Yrd. Doç. Dr. Halim ÇELiKER
Yrd. Doç.Dr. Engin AKDOĞAN
Yrd. Doç.Dr. Nuri SEZER

NOT : Katılan çalışmalar arasında bir eser ödüle layık görülmüştür.

İstanbul Gelişim Üniversitesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi , tüm katılımcılara yarışmaya gösterdikleri ilgi, sanata yapmış oldukları katkı için ve yeni yarışmalarda buluşma arzusuyla, teşekkür eder .

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

İSTANBUL 2014 LİSELERARASI DEPREM KONULU RESİM YARIŞMASI JÜRİSİNİN DEĞERLENDİRME SONUCU

SERGİLEME DIŞI KALANLARIN İSİM LİSTESİ

1 KUMSAL ÇETİNER GÖZTEPE HASAN KURŞUNOLU ANADOLU LİSESİ
2 ARMAGAN CAN EKSİ SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ
3 KÜBRA TAŞYARAN PLEVNE ANADOLU LİSESİ
4 MELEK SİMA PONTAL KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
5 SEVDA ÖZGEN KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
6 SÜMEYYE TAŞLI KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
7 KÜBRA YİĞİT KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
8 FEYZA BODUR KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
9 MELEK SİMA PONTAL KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
10 SALİHA MELEK ÇELİK KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
11 ÖYKÜ MÜGE ÖZGÜR KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
12 BEYZA ZÜLAL GÖREN KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
13 SERRA DEMİRBAŞ YALI MAH.CUMHURİYET CAD.SÜMBÜL SK. NO.10.MALTEPE
14 DİLARA YURTER YALI MAH.CUMHURİYET CAD.SÜMBÜL SK. NO.10.MALTEPE
15 ZEHRA DOĞAN ÖZEL ERDEM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
16 ZEHRA DOĞAN ÖZEL ERDEM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
17 TUBA ÇINAR PLEVNE ANADOLU LİSESİ
18 SEVDA HASRET PLEVNE ANADOLU LİSESİ
19 SALİHA MELEK ÇELİK KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
20 ZEYNEP BÜTÜL BARIŞ KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
21 TUGAY CAN KARABÖLÜK AVCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ
22 AYŞEGÜL ÖZBAY KAZIM KARABEKİR İMAMHATİP LİSESİ
23 ASLIHAN DEMİRTAŞ ŞENESENEVLER MUALLA SELCANOĞLU OTEL. VE TURZ. MES.LİS.
24 ZEYNEP TOPAL BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ
25 SEDA KAMA GÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
26 MELAHAT NUR GÜLER KOCASİNAN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
27 SEDA TANRISEVER GÜNER AKIN ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
28 SAMET PİLAV AVCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ
29 İDİL BERFİN GÖKMEN ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ
30 SENA TORLAK SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ
31 AYŞEGÜL ŞIPKAYABAKAN SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ
32 BÜŞRA AYOUB BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
33 BEYZANUR GÖKDEMİR