Liseler Arası İnovasyon Programı

Liseler Arası İnovasyon Programı

TİM & YGA işbirliğinde hayata geçen İnovasyon Programı, lise öğrencilerinin daha iyi bir dünya için birlikte ilklere imza atmalarını amaçlar.

Programa seçilen lise öğrencileri, daha iyi bir dünya için hayal kurar, projelendirir ve birlikte ilklere imza atarlar. Liderlik kabiliyetlerini sahada sosyal inovasyon projelerinde çalışırken geliştirirler.

Hayal Ortakları
Seçilen liseliler; bilim insanı, akademisyen ve uluslararası tecrübesi olan üst düzey yöneticilerden oluşan YGA Hayal Ortaklarından eğitim alır; daha iyi bir dünya için geliştirecekleri teknolojiler için onların tecrübelerinden beslenirler.

Global Ortaklıklar
İnovasyon Programını üstün başarı ile tamamlayan liseliler daha önce Londra, New York, Boston ve Silikon Vadisi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanırlar. Üzerinde çalıştıkları inovasyonları YGA’nın global ortakları ile geliştirirler.

İnovasyon Programı’nda yılda 750 saatin üzerinde gönüllü çalışan liseliler; her sene görme engelliler, mülteciler, bilim, yenilebilir enerji konularında proje üretirler.

Ben de diğer YGA’lılarla birlikte bir ilke imza atmak istiyorum diyorsan, hemen tıkla