Lise ve Üniversite Öğrencileri Arası Biyoteknolojik Fikirler Yarışması

Biyoteknolojik Fikirler
Lise ve Üniversite Öğrencileri Biyoteknolojik Fikirler

Biyoteknolojik Fikirler Yarışması, her bölümden lisans ve lisansüstü eğitim almakta olan üniversite öğrencilerine ve lise öğrencilerine açıktır.

Amgen olarak ülkemizde bilimi ve özellikle biyoteknolojiyi daha çok insana sevdirmek, gençlerin bilim alanındaki potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak ve bu alanda eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla bu yıl başlattığımız IamGenius Biyoteknolojik Fikirler Yarışması, lise ve üniversite öğrencilerinin “Sağlık için Biyoteknoloji ve Yapay Zeka” konulu projelerini bekliyor!

IAMGenius yarışma katılımı için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

BİYOTEKNOLOJİ ALANINDA YENİLİKÇİ FİKİRLERİN Mİ VAR?
IAMGenius, üniversite ve lise öğrencilerinin biyoteknoloji alanında farklı açıdan bakan yeniyi arayan fikirlerin yarıştığı dereceye giren katılımcıların AMGEN’da staj, proje çalışması ve eğitim semineri gibi ödüller kazanacağı biyoteknolojik fikirler yarışmasıdır.

IAMGenius Biyoteknolojik Fikirler Yarışması’nın ilk senesindeki konusu ise:

Sağlık İçin Biyoteknoloji ve Yapay Zeka

Katılım Koşulları

– IAMGenius yarışmasına her katılımcı yalnızca bir proje ile katılabilir. Birden fazla proje gönderen katılımcı değerlendirmeye alınmayacaktır.

– Yarışmaya www.iamgenius.net adresi üzerinden online ön başvuru yaparak katılabilirsiniz.

– Yarışmaya katılacak projeler; o çalışmayı hazırlayanların farklılığını, özgün yönlerini ortaya koymalı, güçlü anlatım dili, yeni ve farklı bakış açıları sunmalıdır.

– Herhangi bir şekilde yayınlanmış ya da benzer yarışmalara katılmış projeler yarışmaya başvuramaz.

– Amgen, yarışmaya gönderilen projelerin içeriği ve telif hakları ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir.

– Yarışmaya katılım için gönderilen her türlü görsel ve işitsel malzeme, yarışmanın tanıtımı için basılı medya ve internet dahil diğer tüm medyalarda yayınlanabilir.

– Sahte ya da aktif kullanımda olmayan mail adresleri tarafından gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacaktır.

– Başvurunuzun tamamlanması için size ulaşacak e-posta adresine proje dosyasını eksiksiz iletmeniz gerekmektedir.

– Yarışma kuralları gereği aynı kişi yalnızca 1 defa hediye kazanabilir.

– Katılımcılardan başvuru ve ödül gönderimi amacıyla talep edilen kişisel bilgiler, yalnızca başvuru işlemi ve hediye gönderimi amacıyla kullanılacak ve 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

– Son teslim tarihinden sonra gönderilen projeler ve belirtilen şartları karşılamayan katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

– Kazanan talihlilerin adres ya da istenen diğer bilgileri yanlış veya eksik aktarmaları sonucu oluşabilecek olumsuzluklar ve hediyelerin kazanan kişiye ulaşmaması, farklı kullanıcılara ulaşması durumlarından Amgen sorumlu tutulamaz.

– Bu yarışmaya Amgen ve Gensenta çalışanlarının aile bireyleri ve yakınları, katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ödülleri verilemez.

– Talihliler ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz.

– Amgen hediye sayısını ve türünü değiştirme hakkını saklı tutar.

– Amgen, yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

30 NİSAN 2021 FİKİR BAŞVURU SÜRECİ

Kayıt ve Detay için Tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin