Lise Öğrencilerine Sanal Borsa Yarışması-2011

100.000 TL SANAL, HEYECAN GERÇEK!
Lise Öğrencilerine Sanal Borsa Yarışması
Özyeğin Üniversitesi tarafından düzenlenen “Sanal Borsa Yarışması” öğrencilere Ekonomi ve Finans konularında hem öğrenme hem de deneyim kazanma olanağı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Başvuru formunu doldurmalarını takiben, katılımcılar önce Dr. Emrah Şener’in deneyimlerini aktaracağı “18 Yaşından Önce 100.000 TL Kazanmak!” başlıklı seminer ile daha lise sıralarında iken yapabilecekleri konusunda bir ufuk turuna çıkacaklar. Finans Mühendisliği Merkezi uzmanları tarafından verilecek “Borsa Simülasyon Eğitimi” ile de hem Finans piyasaları hem de yarışma boyunca kullanacakları uygulama hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Ekonomi bilincinin daha erken yaşlarda kazanılmasına katkı sağlamak ve Finans piyasalarına ilgi duyan liseli öğrencilerin deneyim kazanmasına olanak sağlamak amacıyla ile gerçekleştirilen yarışma sonunda ise en yüksek getiriyi elde eden “Liseli Borsacılar” sürpriz ödüller kazanacak.
Sanal Borsa Uygulaması’na erişmek için lütfen tıklayın.
Başvuru Formunu Doldurun
Sizi daha yakından tanımak ve en son gelişmeler hakkında bilgilendirebilmek için başvuru formunu eksiksiz doldurun. 
“18 Yaşından Önce 100.000 TL Kazanmak!” Seminerine Katılın
Özyeğin Üniversitesi Finans Mühendisliği Merkezi Direktörü Dr. Emrah Şener’in lise yıllarında başlayan finansa olan ilgisini borsada kazanca dönüştürme serüvenini paylaşacağı bu seminerde, daha lise sıralarındayken bile neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.
 
Borsa Simülasyon Eğitimi ile Borsada Yatırımın İnceliklerini Öğrenin
Özyeğin Üniversitesi Finans Mühendisliği Merkezi uzmanları tarafından verilecek bu eğitim ile hem borsada yatırım yapmanın inceliklerini öğrenecek hem de yarışma sürecinde kullanacağınız platform hakkında bilgi alacaksınız. 
Alın, Satın, 100.000 TL’nizi Artırın
14 Mart – 15 Nisan 2011 tarihleri arasında aktif olacak gerçek hisse senedi bilgilerinin kullanılacağı sanal borsa uygulamasına kayıt olup, borsada yatırım yapmanın heyecanını yaşayacaksınız.
Ödülleri Kazanın
Yarışma sonunda yaptığı işlemlerle en yüksek getiriyi elde eden “Liseli Borsacı” olup sürpriz ödüller kazanacaksınız.

Yarışma Takvimi:

12 Mart 2011, 10:00 – 11:00
Seminer: “18 Yaşından önce 100.000 TL kazanmak!”
Dr. Emrah Şener, Özyeğin Üniversitesi Finans Mühendisliği Merkezi Direktörü
 
12 Mart 2011, 11:00 – 17:00
Borsa Simülasyon Eğitimi
 
14 Mart – 15 Nisan 2011
Sanal Borsa Yarışması
 
29 Nisan 2011
Ödül Töreni