Lise Öğrencileri için Online Bilim Etkinlikleri

Lise Öğrencileri
Lise Öğrencileri için Online Bilim Etkinlikleri

Bilim Gençlerle Kazanacak projemizin Ekim ayı takvimi açıklandı! Ekim Çarşamba günü Prof. Dr. Ramazan Solmaz ile “Bilim İnsanı Olmak”, 21 Ekim Cuma günü Doç. Dr. Arif Engin Çetin ile “Işığı Kullanarak Bir Tartı Gibi Hücrelerin Ağırlığını Ölçebilir miyiz?” ve 24 Ekim Pazartesi günü ise “Psikoloji Bilimi Dünyasına Yolculuk” etkinliğinde buluşuyoruz. Online bilim etkinliklerine 14-18 yaş aralığındaki tüm lise öğrencilerini bekliyoruz!

Bilim Kahramanları Derneği’nin Pfizer Türkiye desteğiyle başlattığı Bilim Gençlerle Kazanacak projesinin Ekim ayı etkinlikleri 19 Ekim, 21 Ekim ve 24 Ekim tarihlerinde gerçekleşecektir. Online Bilim Etkinliklerinde 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencileri, bilim insanları ile çevrimiçi atölyelerde bir araya gelecektir. Online Bilim Etkinlikleri kapsamında temel bilimler ve mühendislik alanlarında çalışan bilim insanları ortalama 15 kişilik liseli öğrenci gruplarıyla çalışma alanlarına dair uygulamaları etkinlikler gerçekleştirecektir.

Kayıt formunu, programa katılmak isteyen 14-18 yaş arasındaki gençlerin velilerinin doldurması gerekmektedir. Velilerin Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi Veli Onay Formunu okuyup onayladığından emin olmasını rica ederiz.

Etkinlikler ile ilgili sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilim Gençlerle Kazanacak projesine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Keyifli uygulamalarda bir araya gelmek dileğiyle,

Bilim Kahramanları Derneği Proje Ekibi

Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi Online Bilim Etkinlikleri Kayıt Formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

14 + one =