Lingoture eTwinning Projesi ve ITC international işbirlikçi webinarı

ITC ITC0 ITC3

 

Barbaros İlkokulu İngilizce Öğrt. Özge Özalp ve Giresun Hasan Ali Yücel İlkokulu İng. Öğrt. Melis Arda kuruculuğunda yürütülen ; maceracı etkinliklerle Kültür temalı İngilizce öğretimi konulu Lingoture eTwinning Projesi, 15 ülke ve 37 üye okulun bir arada geniş öğretmen ve öğrenci kitlelerine ulaşarak uzaktan eğitimde yapılan etkinliklerle öğrencilerimiz ve velilerimizle işbirlikçi öğrenmeye destek vermektedir.

Erasmus+ entegrasyonu ve uzman buluşmasında Avrupa’nın ünlü Eğitim Enstitüsü ITC international ile Yabancı Dil Öğretimi konulu Çevrimiçi webinar düzenlemiştir.

16 Aralık günü düzenlenen webinarda ünlü öğretim görevlisi Petra Vallin tarafından Yabancı dil öğretimini canlı derslerle uzaktan eğitim yoluyla yapılan derslerde öğretmenlere yardımcı olacak teknik ve metotlar da paylaşılmıştır.

Webinarımıza iştirak eden Öğretmen ve etwinnerlara; işbirliği için ITC international ekibi, Iva Brožová ve David Brož , değerli lecturer Petra Vallin’e, Lingoture Etwinning ekip üyelerine Teşekkürlerimizle..

Sizler de Erasmus+ ve eğitim webinarları konusunda ITC internationalla iletişe geçebilirsiniz.

ITC team

Iva Brožová
Director

ITC International
Františka Křížka 1
170 00
Praha 7
TEL/Fax:+420 603 333 953

iva@itc-international.eu
www.itc-international.eu
Erasmus + Mobility by ITC International