LİDERLİK KAMPI 2012

TOBB ETÜ EVT farkıyla sizi hedeflerinize 1 adım daha yaklaştıracak muhteşem 3 gün geçirmeye hazır mısınız? “Liderlik Kampı 2012” geliyor!..

LİDERLİK KAMPI NEDİR?

Liderlik Kampı, TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından geleneksel olarak düzenlenen öğrenci tabanlı ve ulusal çaplı butik bir organizasyondur. İlki 2011 yılında gerçekleştirilmiş olan Liderlik Kampı, kısa adıyla LK, günümüz “Liderleri” ile geleceğin “Liderleri”ni bir araya getirerek onlara “Gençler Liderleri Kampa Alıyor” sloganıyla bambaşka bir deneyim sunmaktadır.

Geleceğin lideri olmak isteyen her öğrencinin katılım gösterebileceği Liderlik Kampı’nda
öğrenciler aynı platform altında toplanarak;

• Lider vasıflı kişilerle birebir tanışarak, onların deneyimlerinden yararlanabilmekte,

• Liderlik konusunda bilgi alışverişi yapabilmekte,

• Sosyal aktivitelerde bulunarak iyi bir liderin sahip olması gereken sosyal insan kimliğine bürünebilmekte ve bunun gerekliliğinin farkına varmaktadır.

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun “Sosyal Sorumluluk Projesi” olarak ikincisini gerçekleştireceği Liderlik Kampı size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak. 15-16-17 Mart 2012 tarihlerinde “Bu ülkenin sorunu işsizlik değil, iş yaratmayan üniversite gençliğidir.” gerçeğinin nasıl değiştirileceği, alanında “lider” isimler tarafından biz geleceğin “liderleri”ne aktarılacaktır. Bunun yanı sıra bugünün “liderleri”, biz geleceğin “liderleri”ne bu zorlu yolda ilerlerken tecrübeleri ile ışık tutacaktır.

NEDEN LİDERLİK KAMPI’12?

LK’12, Lüks Marka Yönetiminde Yeni Dünya Trendleri konulu workshop ile kendi markanızı nasıl yaratacağınız ve iyi bir lider olarak marka yönetiminde nasıl başarılı olacağınızı öğretecek. “Adab-ı Muaşeret” konulu workshop ile iyi bir lider olarak bir davette, önemli bir kokteylde oturup kalkmanızdan, yemek yemenize; hitap şeklinizden renk seçimlerinize kadar nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğretecek.

LK’12, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri tarafından desteklenen Vaka Analizi eğitimi ve yarışması ile de problemlere nasıl yaklaşmanız konusunda ışık tutarken şirketin büyük isimleri tarafından fark edilmenizi sağlayacak.

LK’12, bugüne kadar hiç yaşamadığınız bir “Kokteyl” deneyimi yaşatacak. Ünlü işadamları ve sanat dünyasının ünlü isimleri sizlerle birebir tanışmak için orada yerlerini alacak. Herbiri ile tanışma, konuşma şansı yakalayacaksınız. Kendinizi göstermek için bundan daha mükemmel bir fırsatınız olmayacak.

LK’12, Sosyal Sorumluluk konusunda hem bugünün liderlerinde hem de geleceğin liderleri olan bizlerde farkındalık yaratmak için çeşitli projelere destek verecek.

LK’12, İmza Günleri, Söyleşiler, Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın dört bir yanından gelen katılımcıları ile Gala Yemeği ve ünlü EVT Eğlencesi ile de sizlere “iyi ki buradayım” dedirtecek unutamayacağınız 3 gün sunacak.

LK’12 katılım seçenekleri ile de sizlere kolaylık sunuyor. Seminer, Konaklamasız ve Konaklamalı katılımcı türleri mevcut olup kontenjanlar ve sembolik katılım ücretleri en kısa zamanda sizlerle paylaşılacaktır.

NOTLAR:
• Konaklama TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nin 5 yıldızlı otel rahatlığına sahip yeni öğrenci konukevlerinde olacaktır.

• Konaklamalı katılımcılar için Ankara’nın gözde mekânlarından birinde 2. akşam barbekü partisi verilecektir.
• İstanbul’dan katılacak konaklamalı katılımcılar için EVT’nin belirleyeceği noktadan hareket edecek otobüsle, sınırlı sayıda gidiş-dönüş ulaşım EVT tarafından karşılanacaktır.
• Kokteyl’e katılım sadece konaklamalı ve konaklamasız katılımcı türleri için geçerlidir.
• Kokteyl’de iş adamları ve ünlü isimlerle daha rahat iletişim kurulabilmesi için kontenjan düşük tutulacaktır.
• Kesinleşen konuşmacı ve kokteyl katılımcı isimleri sizlerle en kısa zamanda paylaşılmaya başlanacaktır.
• LK’12 hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için sık sık http://etuevt.com/ adresimizi ziyaret ediniz.