Liderler Zirvesi

Liderler Zirvesi

Türkiye’de iş dünyasında lider yöneticilerin yetişmesinde önemli bir misyon üstlenmiş olan LİDERLER KULÜBÜ katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle LİDERLER ZİRVESİNİ düzenliyor.

Üst düzey konuşmacılar ile benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Liderler Zirvesi 1-2 Mart tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek!

Liderler Zirvesi’nde büyük holdinglerin kurucuları ve başkanları, Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketlerinin CEO’ları, pazarlama, satış ve finans’tan sorumlu üst düzey yöneticileri ve yönetim otoriteleri ile akademisyenlerden oluşan seçkin konuşmacılar, önemli ve ilginç konular, sürpriz etkinlikler yer alıyor.

Üniversitelerin her fakültesinden öğrenciler için vazgeçilmez bir liderlik, yönetim ve yöneticilik bilgi platformu olan Liderler Zirvesi’nde, etkileyici ve yaptıklarıyla iz bırakan lider bir yönetici olmak, iş dünyasında başarıyı yakalamak ve korumak, sürdürülebilir başarının inceliklerini öğrenmek, liderlik ve yöneticilik ile ilgili gerekli niteliklere ve özelliklere sahip olmak ve sahip olduğunuz niteliklerinizi geliştirmek, İş dünyasında güçlü bir vizyona sahip olmak, krizleri fırsata çevirmek için gerekli olan tüm liderlik ve yönetim bilgilerine sahip olacaksınız. Ayrıca iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışarak, iş dünyasındaki network ağını güçlendirme fırsatı da bulacaksınız.

http://liderlerkulubu.org/

Liderler Zirvesi 2018 Kayıt Sayfası için tıklayınız