Teknoloji Transfer Ofisi LevelUp’17

Teknoloji Transfer Ofisi LevelUp’17

TOBB ETÜ TTO (Teknoloji Transfer Ofisi), GARAJ ve Radyo ETÜ olarak düzenlediğimiz ve gelenekselleştirmeyi planladığımız LevelUp’17 etkinliğimizde, 2017’de Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan katılımcılara, diğer Üniversitelerden davet ettiğimiz TTO’lar ile dolu dolu ve eşsiz 2 gün yaşatmaya hazırlanıyoruz.

Levelup’17 katılımcıları, 2 gün boyunca uzman, girişimci kişilerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı oturumları dinleme ve bu isimlerle bire bir tanışarak bilgi alışverişi yapma fırsatını bulacaklar.

Ayrıca, katılımcılarımız Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi’nin desteği ile GARAJ’da faaliyet gösteren ekiplerin üzerinde çalıştığı ve etkinlik kapsamında sergileyeceği birbirinden farklı ve yaratıcı projelerini inceleme imkanına erişeceklerdir.

Profesyonel hayat ve girişimcilik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayı sağlayacak oturumların yanı sıra Levelup’17 katılımcıları, günün yorgunluğunu atmak, tanışmak ve Network kurmak amacıyla 2 gün boyunca 2 akşam çeşitli aktivitelerle eğlenme şansını bulacak.
Bol miktarda öğrenmeyi, eğlenmeyi ve yaratıcı düşünmeye teşvik eden Levelup’17 siz değerli katılımcılarını bekliyor!

Liderlik vasıflarını geliştirip kendine yeni şeyler katacağın, içindeki potansiyeli fark edip iş hayatına hazırlanacağın, tüm bunları yaparken yeni insanlarla tanışıp bolca eğleneceğin Levelup’17’ye seni de bekleriz.

https://www.eventbrite.com/e/levelup17-tickets-34572658753

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.