LEGOLAND Discovery Centre Istanbul Video Yarışması

LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul – Facebook Wall Üzerinden Yapılacak Video Yarışması Katılım Koşulları:

LEGO oyuncaklarını seviyorsanız ve Master Builder olmak için gerekenlere sahibim diyorsanız, LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul’un size ihtiyacı var!

2015 yılı boyunca kendi Master Model Builder’ımızla birlikte çalışacak 12 yetenekli ve yaratıcı LEGO oyuncakları   hayranı arıyoruz!

Yaratıcı ekibinin bir parçası olarak, LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul’a özel erişim hakkına sahip olacaksınız. Özel etkinliklerimiz için yeni modelleri test edecek ve oluşturacak, yeniliklerden ilk siz haberdar olacaksınız.

 

2015 Yaratıcı Ekibi’ne katılmak için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz:

 

 1. Yarışma, LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul resmi Facebook hesabı olan (https://www.facebook.com/LEGOLANDDiscoveryCenterIstanbul?fref=ts ) adresinde 20 Mayıs 2015 tarihinde, 11:00’de başlayıp, – 8 Haziran 2015 saat 17:00’de son bulacaktır.
 2. Kullanıcılar, belirtilen zaman aralığı içinde LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul Facebook sayfasında paylaşılacak içeriğin altına (https://www.facebook.com/LEGOLANDDiscoveryCenterIstanbul/photos/a.1606155182932795.1073741828.1575954762619504/1635183270029986/?type=1&theater), çektikleri maksimum 1,5 dakikalık  videoların linklerini paylaşacak. Paylaşılacak olan videoda çocuklar önce isim, soy isimlerini ve yaşlarını belirtecek, ardından neden LEGO parçaları ile model yapmayı sevdiklerini, en çok ne yapmayı sevdiklerini anlatacaklardır, bu sırada daha önce yaptıkları modelleri de gösterebilirler.Daha sonra çekilen video ebeveynler tarafından kendi Facebook, Youtube ya da Instagram hesaplarında paylaşılacak ve son adım olarak  video linkini, yorum olarak paylaşılan yarışma içeriğinin altına göndereceklerdir. (Yorum olarak link paylaşmak için “yorum yap” alanına video linklerini yapıştırmaları yeterli olacaktır.)
 3. Gönderilen videoların jüri tarafından değerlendirilebilmesi için videonun yüklendiği hesabın herkese açık olması gerekmektedir.  Kullanıcılar en azından yarışmanın olduğu tarihlerde profillerini herkese açık hale getirebilir, katılımın sona ermesiyle profillerini eski haline getirebilirler.
 4. Yorum olarak paylaşılan videolar arasında en fazla beğeni (like) alan ilk 25 videonun içinden jüri tarafından seçilecek ilk 12 video sahibinin çocuğu markanın elçisi olmak ile birlikte yarışma ödülünü de kazanacaklardır.
 5. Yarışma sonucunda Marka Elçisi olarak seçilecek çocuklar, Basın ön gösteriminde  LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul ‘da olacaklar ve herkesten önce merkezi görme şansları olacak.Özel etkinliklerde ve yeni LEGO filmlerinin ön gösteriminde LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul ekibi ile birlikte ekibin bir parçası olacaklar. Yeni LEGO oyun üniteleri geldiğinde ise ilk deneyenler Marka Elçisi çocuklar olacaklar ve bize fikirlerini söyleyecekler. Ayrıca Master Model Builder ile çalışıp hem LEGO  modelleri yapma konusundaki  teknikleri,ipuçlarını öğrenip hem de Master Model Builder’a bazı modelleri tamamlamaları konusunda yardımcı olacaklar.
 6. Her katılımcı yalnızca 1 ödül kazanabilir.
 7. LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul yarışma ödüllerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 8. LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul çalışanları, yarışmaya katılmış olsalar dahi yarışma kapsamındaki ödülleri kazanamazlar.
 9. Yarışma kapsamında herhangi bir hile yapan, sahte hesap kullanan ve haksız rekabete yol açacak bir girişimde bulunan katılımcılar uyarı yapılmadan yarışma dışında bırakılırlar.
 10. Dini, etnik referansa atıfta bulunacak ayrıca küfür ve toplum ahlakına ters her türlü içerik yarışma dışı bırakılıp sayfadan kaldırılacaktır.
 11. LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul, yarışma ile ilgili işleyiş, kurgu detaylarını değiştirme ve yarışmayı gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkını saklı tutar.
 12. Kazanan talihli 15 Haziran tarihinde LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.
 13. Kazanan katılımcıların iletişim bilgilerini 15 Haziran 2015 günü saat 16.00’a kadar LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul Facebook sayfasına özel mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir.
 14. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
 15. Kullanıcı hatasından dolayı oluşabilecek sorunlardan LEGOLAND ® Discovery Centre Istanbul sorumlu tutulamaz.