KYK, 15 TEMMUZ’U UNUTTURMAYACAK

KYK “Akademi Buluşmaları” kapsamında hattat Prof. Dr. Hüsrev Subaşı 17 Ekim’de Bilecik’te KYK’lı gençlerle buluşacak. Protokol uzmanı İhsan Ataöv 17 Ekim’de Aksaray’da, 19 Ekim’de de Malatya’da gençlere hitap edecek. Kişisel gelişim uzmanı Münir Arıkan 17 Ekim’de Aydın’da, 18 Ekim’de Uşak’ta, 19 Ekim’de Afyonkarahisar’da, 20 Ekim’de Kütahya’da, 21 Ekim’de de Balıkesir’de KYK’lı gençlerle buluşacak.

“Vefa Günleri” çerçevesinde Bosna Hersek’in bilge kralı Aliya İzzetbegoviç, Samsun ve Konya’da anılacak. 17 Ekim’de Samsun’da gerçekleştirilecek programda İzzetbegoviç’i Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah, 20 Ekim’de Konya’da gerçekleştirilecek programda da Cemile Haliloviç Tekin anlatacak.

“Akademi Buluşmaları” kapsamında gazeteci-eğitimci Gökhan Yücel 19 Ekim’de Sivas’ta, psikolog Gülşah Akçay Civriz de 21 Ekim’de Çankırı’da KYK’lı gençlerle buluşacak.

“Bil evlat”
Gelecek hafta KYK’nın bu yıl ilk defa gerçekleştireceği iki program daha gençlerle buluşacak. 17 Ekim’de tarihçi-yazar Yavuz Bahadıroğlu, “Gelenekten Geleceğe” programıyla Çanakkale’de KYK’lı gençlere seslenecek.

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin nesiller boyunca unutulmaması ve yaşananların doğru analiz edilebilmesi amacıyla planlanan “Bil Evlat” programı da ilk olarak Erzurum’da gerçekleştirilecek. Sunuculuğunu Sırrı Er’in yapacağı programın konuğu Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Mehmet Çelik olacak. 17 Ekim’de gerçekleştirilecek programda sanatçı Uğur Işılak da eserlerini seslendirecek.