Ana Sayfa Etiketler 21. yy Becerileri

Etiket: 21. yy Becerileri

V. Uluslararası Türk Kültür Coğrafyasında Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu

V. Uluslararası Türk Kültür Coğrafyasında Eğitim ve Sosyal Bilimler Sempozyumu 21. yy Becerileri ve 2023 Eğitim Vizyonu Değerli meslektaşlarımız Siz değerli bilim insanlarını 27-29 Haziran 2019’da Yıldız...

21.YY NASIL BİREYLER İSTİYOR?

21.YY BECERİLERİ VE STEM 21.YY NASIL BİREYLER İSTİYOR? STEM “OKUL ÖNCESİ ETKİNLİĞİ” Mİ ?? YOKSA MÜHENDİSLİK BİLİNCİNİ KAZANDIRMANIN BİLİMSEL BİR METHODU MU?? “GÜNÜMÜZDE : Liderler yetkileriyle yönetenler...

STEM Eğitici Eğitimi Programı

Yaşadığımız yüzyılda bireylerin 21. yüzyıl becerilerine sahip bir şekilde nitelikli olarak yetişmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bundan dolayı öğretmenlerin öğrencilerini 21. yüzyıl becerileri ile donatmaları gerekmektedir....

Neden STEM?

NEDEN STEM? STEM; Science(Bilim), Technology(Teknoloji), Engineering(Mühendislik) ve Matematichs(Matematik) disiplinlerinin bir araya getirilerek 21. yy becerileri ile bütünleşmiş halinde kabul görmüş bir eğitim anlayışıdır. Bireylerin karmaşık...
STEM

Mesleki ve Teknik Liselerin STEM Eğitimi ve Endüstri 4.0 Bileşenleri ile...

Mesleki ve Teknik Liselerin STEM Eğitimi ve Endüstri 4.0 Bileşenleri ile Güçlendirilmesi Projesi TÜSİAD ve Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında...
Kongresi

Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresi

Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresi Değerli Bilim İnsanları ve Eğitimciler, 23-25 Mart 2018 tarihinde termalin başkenti olan Afyonkarahisar’da düzenleyeceğimiz “Uluslararası Bilim ve Eğitim Kongresine” sizleri davet...

YAZARLAR